Header imageheader image 2header image 2  
ESEMÉNYNAPTÁR

 

 

 

 

 

2017 /2018-es tanév ütemterveve

szeptember > október > november > december > január > header image 2
  február > március > április > május > június >  

 

AUGUSZTUS
21.
H
Jelentkezés a nyári szabadság után
22.
K
 
23.
Sze
Osztályozó vizsgák
24.
Cs
 
25.
P
 
26.
Szo
 
27.
V
 
28.
H
Javítóvizsga
29.
K
 
30.
Sze
 
31.
Cs
Belvárosi értekezlet 9.00
18 óra tanévnyitó ünnepség Felelős: Szentendreiné M. Á., Bakné Hideg Ágnes (4.c)
Berendezésért felelős: 8.c, 6.b

 

 

 

 

 

vissza >

SZEPTEMBER
1.
P
Első tanítási nap
SzSz-ülés 16.00 – Munkaterv megbeszélése
2.
Szo
 
3.
V
 
4.
H
Szülői értekezlet 2.b, 2.c, 4.b
Szülői értekezlet 5. évfolyam 17 óra
5.
K
 
6.
Sze
 
7.
Cs
 
8.
P
 
9.
Szo
 
10.
V
 
11.
H
Szülői értekezlet 1.a, 1.b, 1.c
Szülői értekezlet 6-8. évfolyam 17 óra
12.
K
Szülői értekezlet 2.a, 3.c
13.
Sze
Szülői értekezlet 3.a, 3.b, 4.a, 4.c
14.
Cs
 
15.
P
Egyéni fejlesztési tervek leadása
16.
Szo
 
17.
V
 
18.
H
Őszi papírgyűjtés
Felelős: Jobbágy Aranka
19.
K
 
20.
Sze
 
21.
Cs
 
22.
P
 
23.
Szo
 
24.
V
 
25.
H
Munkaértekezlet
26.
K
 
27.
Sze
 
28.
Cs
3. évfolyam kihelyezett tanítási órák (Tőserdő)
Felelős: Csepcsányi Éva
29.
P
Mihály-napi vásár 16-18 óra
Felelős: SZSZ
30.
Szo
 

 

 

 

 

 

vissza >

OKTÓBER
1.
V
A zene világnapja
2.
H
A zene világnapja - Közös éneklés felelős: Kiss Judit
Kecskemét város napja
Felső: A tanítási órák a város napjára épülnek.
Alsó: Séta a városban
3.
K
 
4.
Sze
 
5.
Cs
 
6.
P
Kerékpártúra, múzeumlátogatás Nagykőrösre (Arany-év)
Felelős: Réthey Erzsébet
Aradi vértanúk napja – megemlékezés osztályszinten
Alsó tagozat: közös éneklés a Kossuth-szobornál
Felelős: Csománé S. Ildikó
Dekoráció: Varga Klára
7.
Szo
 
8.
V
 
9.
H
 
10.
K
 
11.
Sze
 
12.
Cs
 
13.
P
Bolyai Matematika Csapatverseny 14.30 óra
felelős: Soltészné Almási Ildikó, Csepcsányi Éva
14.
Szo
Önkéntes nap
15.
V
 
16.
H
Évi diákközgyűlés
felelős: Jobbágy Aranka
17.
K
 
18.
Sze
 
19.
Cs
 
20.
P
Iskolai megemlékezés az 1956-os forradalomról
felelős: 8. évfolyam + osztályfőnökök
Dekoráció: Hajdu Éva, Ludvig Magdolna
21.
Szo
 
22.
V
 
23.
H
Nemzeti ünnep (Az 1956-os forradalom évfordulója)
24.
K
Munkaértekezlet
Felsős nyílt órák
Betlehemi pályázat meghirdetése Felelős: Murárné M., Csepcsányi É., Tóth I.
25.
Sze
Felsős nyílt órák
Halloween Party
felelősők: angol szakosok
26.
Cs
Bolyai Matematika Csapatverseny eredményhirdetés 15 óra
Felelős: Soltészné Almási Ildikó, Csepcsányi Éva, Benkó Anna, Kiss Judit/Váradi Katalin
Felsős nyílt órák
27.
P
Utolsó tanítási nap
1. tanítás nélküli munkanap: Pályaorientációs nap
28.
Szo
 
29.
V
 
30.
H
Őszi szünet
31.
K
Őszi szünet

 

 

 

 

 

vissza >

NOVEMBER
1.
Sze
 Mindenszentek ünnepe (munkaszüneti nap)
2.
Cs
Őszi szünet
3.
P
Őszi szünet
4.
Szo
 
5.
V
 
6.
H
Első tanítási nap
7.
K
 
8.
Sze
 
9.
Cs
Márton-napi lámpás felvonulás 17 óra
felelősök: német szakosok
„Legyél Te is zrínyis!” Találkozás a leendő tanító nénikkel
15.00-18.00
10.
P
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 14.30 óra
felelős: Bartáné Molnár Anikó, Novákné Korossy Judit
11.
Szo
Zrínyis bál
12.
V
 
13.
H
A magyar nyelv napja - Megemlékezés
felelős: Zajaczné D. Éva
Pályaválasztási szülői értekezlet 8. évfolyam 17 óra
felelős: Kiss Andrea
14.
K
 
15.
Sze
Táblajátékok olimpiája
felelős: Meskóné Farkas Gabriella
16.
Cs
 
17.
P
Negyedévi tájékoztató
18.
Szo
 
19.
V
 
20.
H
Fogadóóra 17 óra
21.
K
 
22.
Sze
 
23.
Cs
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny eredményhirdetése 15 óra
felelős: Bartáné Molnár Anikó, Novákné Korossy Judit, Benkó Anna, Kiss Judit/Váradi Katalin
24.
P
 
25.
Szo
 
26.
V
 
27.
H
Munkaértekezlet
28.
K
 
29.
Sze
Városi angol verseny 7. osztályosoknak
felelősök: angol szakosok
30.
Cs
Betlehemi kiállítás  Felelős: Murárné M., Csepcsányi É., Tóth I.

 

 

 

 

vissza

DECEMBER
1.
P
 
2.
Szo
Adventi készülődés - kézműves projektnap (december 21-e ledolgozása)
Felelős: Csépányi Cs.
3.
V
 
4.
H
 
5.
K
 
6.
Sze
Mikulás
Mikulás napi sorverseny 7. osztályosok részére    felelős: Réthey Erzsébet
DÖK-Mikulás        Felelős: Jobbágy Aranka
KT-Mikulás           Felelős: Novákné Korossy Judit
7.
Cs
 
8.
P
A tanulók jelentkezése a központi írásbeli felvételi vizsgára
Felelős: Kiss Andrea
9.
Szo
 
10.
V
 
11.
H
 
12.
K
 
13.
Sze
 
14.
Cs
 
15.
P
Luca-nap
Felelős :Meskóné Farkas Gabriella, Aszódiné Pálfi Edit, Nagy Krisztina
Zizi újság nyers változata
felelős: Bartáné Molnár Anikó, Novákné Korossy Judit, Aszódiné Pálfi Edit
16.
Szo
 
17.
V
 
18.
H
 
19.
K
 
20.
Sze
Utolsó tanítási nap
Karácsonyi előadás Felelős: Benkó Anna, Békési Rolandné
21.
Cs
December 2-án ledolgozva.
22.
P
2. tanítás nélküli munkanap – továbbképzési nap
23.
Szo
 
24.
V
 
25.
H
Karácsony
26.
K
Karácsony
27.
Sze
Téli szünet
28.
Cs
Téli szünet
29.
P
Téli szünet
30.
Szo
 
31.
V
Szilveszter

 

 

 

 

 

 

 

vissza >

JANUÁR
1.
H
Újév
2.
K
Téli szünet
3.
Sze
Első tanítási nap
4.
Cs
 
5.
P
 
6.
Szo
 
7.
V
 
8.
H
 
9.
K
 
10.
Sze
 
11.
Cs
Karácsonyi előadás ismétlése Felelős: Benkó Anna, Békési Rolandné
12.
P
Zizi újság nyomdába adása
13.
Szo
 
14.
V
 
15.
H
 
16.
K
 
17.
Sze
 
18.
Cs
 
19.
P
 
20.
Szo
Központi írásbeli felvételi vizsga (8. évfolyam)
21.
V
 
22.
H
A magyar kultúra napja
Az első órában minden osztály meghallgatja/elszavalja a Himnuszt.
23.
K
 
24.
Sze
 
25.
Cs
 
26.
P
Az első félév vége
27.
Szo
Iskolanyitogató 9.00-12.00
(április 4. ledolgozása)
28.
V
 
29.
H
Osztályozó konferencia 13 óra
30.
K
 
31.
Sze
 

 

 

 

 

 

vissza >

FEBRUÁR
1.
Cs
 
2.
P
Félévi bizonyítványok kiosztása
Farsangi suli buli 17-20 óra
felelős: Jobbágy Aranka + valamennyi felsős kolléga
3.
Szo
 
4.
V
 
5.
H
3. tanítás nélküli munkanap – félévi nevelési értekezlet
6.
K
 
7.
Sze
Szülői értekezlet: 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c
8.
Cs
szülői értekezlet 8. évfolyam 17 óra
9.
P
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 14.30 óra
felelős: Nagy Krisztina, Csaplárné Molnár Zsuzsanna
10.
Szo
 
11.
V
 
12.
H
szülői értekezlet 5-7. évfolyam 17 óra
Idegen nyelvi szóbeli szintvizsga 8. évfolyam
Felelős: nyelvszakosok
Szülői értekezlet: 1.a, 1.b, 1.c
13.
K
Idegen nyelvi szóbeli szintvizsga 8. évfolyam
Felelős: nyelvszakosok
Szülői értekezlet: 2.a, 2.b, 2.c
14.
Sze
Valentin-napi kívánságkosár
felelősök: angol szakosok
15.
Cs
 
16.
P
Zrínyi Ilona matematikaverseny
Felelős: Csaplárné Molnár Zsuzsanna
17.
Szo
 
18.
V
 
19.
H
 
20.
K
 
21.
Sze
 
22.
Cs
Bolyai Természettudományi Csapatverseny eredményhirdetése 15 óra
felelős: Nagy Krisztina, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Benkó Anna, Kiss Judit/Váradi Katalin
23.
P
Bendegúz Nyelvész Verseny
Felelős: Bertalan Tamásné
24.
Szo
 
25.
V
A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
26.
H
Munkaértekezlet
27.
K
 
28.
Sze
 

 

 

 

 

 

vissza >

MÁRCIUS
1.
Cs
 
2.
P
 
3.
Szo
 
4.
V
 
5.
H
Pénzügyi témahét
6.
K
Pénzügyi témahét
7.
Sze
Pénzügyi témahét
Bemutató órák a leendő elsősöknek 8.00-12.00
8.
Cs
Pénzügyi témahét
9.
P
Pénzügyi témahét
10.
Szo
Felsős projektnap (pénzügyi)
Munkanap (márc. 16. péntek ledolgozása)
Alsósok: Húsvéti készülődés Felelős: Csépányi Cs.
11.
V
 
12.
H
 
13.
K
 
14.
Sze
Iskolai megemlékezés az 1848-as szabadságharcról
felelős: 5. évfolyam + osztályfőnökök
Dekoráció: Gubicza Erika, Csománé S. Ildikó
15.
Cs
Nemzeti ünnep – Az 1848-as szabadságharc ünnepe
16.
P
Pihenőnap
17.
Szo
 
18.
V
 
19.
H
 
20.
K
 
21.
Sze
 
22.
Cs
 
23.
P
 
24.
Szo
 
25.
V
 
26.
H
Munkaértekezlet
27.
K
Utolsó tanítási nap
28.
Sze
4. tanítás nélküli munkanap - továbbképzés
29.
Cs
Tavaszi szünet
30.
P
Nagypéntek - munkaszüneti nap - tavaszi szünet
31.
Szo
 

 

 

 

 

 

 

vissza >

ÁPRILIS
1.
V
Húsvét
2.
H
Húsvét
3.
K
Tavaszi szünet
4.
Sze
 (Január 27-én ledolgozva)
5.
Cs
 
6.
P
4. osztályosok idegen nyelvi szintfelmérője
7.
Szo
 
8.
V
 
9.
H
 
10.
K
4. osztályosok matematika szintfelmérője
11.
Sze
A költészet napja
Alsós felelős: Benkó Anna
Felső tagozat: „Arany”-os nap
Felelős: Zajaczné Dora Éva, magyar szakosok
12.
Cs
 
13.
P
Tehetségek napja
Háromnegyedévi tájékoztató
14.
Szo
 
15.
V
 
16.
H
Fogadóóra 17 óra
17.
K
Iskola helyesírási verseny (alsó t.) Felelős: Szentendreiné Á., Murárné M.
18.
Sze
 
19.
Cs
 
20.
P
A Föld napja kiállítás
Felelős: Csománé I., Gubicza E.
21.
Szo
Munkanap (ápr. 30. hétfő nap ledolgozása)
22.
V
 
23.
H
Fenntarthatósági témahét 1-4. évfolyam
Munkaértekezlet
24.
K
Fenntarthatósági témahét 1-4. évfolyam
25.
Sze
Fenntarthatósági témahét 1-4. évfolyam
26.
Cs
Fenntarthatósági témahét 1-4. évfolyam
3-4.o.: Környezettudatosság - projektnap
27.
P
5. tanítás nélküli munkanap – nevelési értekezlet
28.
Szo
 
29.
V
 
30.
H
Pihenőnap

 

 

 

vissza >

MÁJUS
1.
K
A munka ünnepe
2.
Sze
Határtalanul – erdélyi kirándulás (7. évfolyam)
Felelős: Zajaczné D. Éva
3.
Cs
Határtalanul – erdélyi kirándulás (7. évfolyam)
4.
P
Határtalanul – erdélyi kirándulás (7. évfolyam)
5.
Szo
Határtalanul – erdélyi kirándulás (7. évfolyam)
6.
V
Határtalanul – erdélyi kirándulás (7. évfolyam)
7.
H
Idegen nyelvi szóbeli szintvizsga 6. évfolyam
Felelős: nyelvszakosok
8.
K
Idegen nyelvi szóbeli szintvizsga 6. évfolyam
Felelős: nyelvszakosok
Iskolai matematikaverseny 1-2. évfolyam
Felelős: Ürögdi Judit, Molnárné D. Hajnalka
9.
Sze
 
10.
Cs
3-4.o.:„Madarak, fák napja”
Leskowsky hangszergyűjtemény Felelős: Murárné M.
11.
P
 
12.
Szo
 
13.
V
 
14.
H
Szülői értekezlet 7-8. évfolyam 17 óra
15.
K
Betűzgető verseny 1. évfolyam
Felelős: Faragó Jánosné
16.
Sze
Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyam (idegen nyelv)
felelős: Csaplárné Molnár Zsuzsanna
17.
Cs
 
18.
P
Tavaszi papírgyűjtés
Felelős: Jobbágy Aranka
19.
Szo
 
20.
V
Pünkösd
21.
H
Pünkösd
22.
K
Idegen nyelvi szóbeli szintvizsga 4. évfolyam
Felelős: nyelvszakosok
23.
Sze
Idegen nyelvi szóbeli szintvizsga 4. évfolyam
Felelős: nyelvszakosok
Országos kompetenciamérés 6. és 8. évfolyam (szövegértés és matematika)
felelős: Csaplárné Molnár Zsuzsanna
24.
Cs
 
25.
P
Kihelyezett felsős tanítási órák
26.
Szo
 
27.
V
 
28.
H
Munkaértekezlet
29.
K
 
30.
Sze
 
31.
Cs
 

 

 

 

vissza >

JÚNIUS
1.
P
 
2.
Szo
 
3.
V
 
4.
H
Iskolai megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról
Felelős: Zajaczné D. Éva
Projektóra a 7-8. évfolyamosoknak (Határtalanul)
felelős: Zajaczné Dora Éva
Kihelyezett tanítási órák 1-4.o.
Pedagógusnap
Felelős: SzSz
5.
K
Kihelyezett tanítási órák 1-4.o.
Füzet szépségverseny 1. évfolyam
Felelős: Tóth Ildikó
6.
Sze
Kihelyezett tanítási órák 1-4.o.
7.
Cs
Kihelyezett tanítási órák 1-4.o.
8.
P
Kihelyezett tanítási órák 1-4.o.
9.
Szo
 
10.
V
 
11.
H
Osztályozó konferencia
12.
K
Bolhapiac
13.
Sze
8. osztályosok sportversenye
Felelős: Réthey Erzsébet
14.
Cs
6. tanítás nélküli munkanap DÖK-nap – Sportnap
3-4.o. Arborétum Felelős: Csepcsányi É.
15.
P
Utolsó tanítási nap
Mozi (felelős: Juhász Zoltán, Varga Klára)
Ballagás 17 óra felelős: 7. évfolyam
16.
Szo
 
17.
V
 
18.
H
 
19.
K
 
20.
Sze
 
21.
Cs
Tanévzáró ünnepség 18 óra
Felelős: Murár Gáborné, Gubicza Erika
22.
P
 
23.
Szo
 
24.
V
 
25.
H
 Beiratkozás 8.00
17.00 óra: Szülői értekezlet leendő elsős szülőknek
26.
K
17.00 óra: Ismerkedő foglalkozás a leendő elsős tanulóknak
27.
Sze
Tanévzáró értekezlet
28.
Cs
 
29.
P
 
30.
Szo
 

 

180 tanítási nap + 6 tanítás nélküli munkanap

 

 

Tanítás nélküli munkanapok:

  1. október 18.                       Közösségépítés, szervezetfejlesztés
  2. december 13.                   nevelési értekezlet
  3. február 27.                        nevelési értekezlet
  4. április 1.                              nevelési értekezlet
  5. június 10.                           DÖK nap / Sportnap