Header imageheader image 2header image 2  
TANTÁRGYI-VERSENYEK

 

 

 

 

Header image

2016/2017-es tanév

Versenyeredmények

Tanulmányi- és kulturális versenyek

Header image
Nemzetközi I-XX.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi matematikaverseny
Perneki Dóra
26.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi matematikaverseny
Varga Janka
32.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát - medencei döntője
Bak Angelika ( 6.o)
16.
Bartáné Molnár Anikó

 

 

Országos I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Balázs Attila, Gál Dániel, Konfár Kitti, Kovács Ákos (4.o)
7. 
Murár Gáborné, Gubicza Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Kis Dorottya, Kis Orsolya, Üres-Farkas Johanna, Kövesdi Nóra ( 5.o)
7. hely
Váradi katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai anyanyelvi Csapatverseny
Jádi Dominik, Bán Bence,  Kiss Bálint, Tóth Attila
(8. évfolyam)
12.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai matematikai Csapatverseny
Balis Gergő, Kovács Ákos, Mák Péter, Pap Zalán
(4. évfolyam)
16.
Murár Gáborné, Gubicza Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Melján Dávid (6.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Perneki Dóra (7.o)
28.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bátaszéki országos matematikaverseny
Papp Barnabás (4.o)
10.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Melján Dávid (6.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Magonyi Petra Lili ( 1.o)
8.
Békési Rolandné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Boda-Papp Lóránt (4.o)
8.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Papp Barnabás (4.o)
2.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Orchidea Pangea Matematikaverseny
Bóta Attila (8.o)
Különdíjas
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Orchidea Pangea Matematikaverseny
Mák Péter (4.o)
Különdíjas
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Kiss Lilla (5.o)
2.
Aszódiné Pálfi Edit, Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Varga Janka (5.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit, Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Sík Laura (5.o)
3.
Tóth Lászlóné, Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Kis Orsolya ( 5.o)
6.
Tóth Lászlóné, Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Kiss Lilla (5.o), Varga Janka (5.o) Sík Laura (5.o)
2.
Tóth Lászlóné, Aszódiné Pálfi Edit,Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Bak Angelika ( 6.o)
1
Aszódiné Pálfi Edit, Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Balla Levente ( 6.o)
5
Aszódiné Pálfi Edit, Váradi Katalin,  Knódel Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Merha Máté ( 6.o)
6.
Aszódiné Pálfi Edit, Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Perneki Dóra (7.o)
2.
 
Váradi Katalin, Nagy , Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Papp Dóra (7.o)
3.
 
Váradi Katalin, Nagy , Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Nagy Marcella ( 7.o)
12.
 
Váradi Katalin, Nagy , Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Balla Levente ( 6.o), Bak Angelika , Merha Máté
1.
Aszódiné Pálfi Edit, Váradi Katalin, Nagy Krisztina, Knódel Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Jádi Dominik ( 8.o)
6.
 
Váradi Katalin, Nagy , Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Melján Dávid (6.o)
2.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Lőrincz Ádám (1.o)
5.
Békési Rolandné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Szirtes Szabolcs (1.o)
14. 
Békési Rolandné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Szabó Márton ( 1.o)
16.
Békési Rolandné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Deák Lilla ( 2.o)
12.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Palásti Boglárka ( 2.o)
8.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Gajdos Márk (3.o)
4.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Majer Marcell ( 4.o)
10.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra anyanyelv
Deák Lilla ( 2.o)
9.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra anyanyelv
Gajdos Márk (3.o)
9.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra szövegfeldolgozás
Fábián Gergő (2.o)
1.
Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecske Kupa
6.osztályos csapat
6.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Tudásbajnokság
magyar
Jádi Dominik ( 8.o)
8.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Tudásbajnokság
történelem
Jádi Dominik ( 8.o)
15.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Tudásbajnokság
matematika
Jádi Dominik ( 8.o)
7.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Jedlik Ányos fizikaverseny
Perneki Dóra (7.o)
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lesewurm országos novellaolvasó verseny németül
Szobodek Dóra
6.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lesewurm országos novellaolvasó verseny németül
Szobodek Bolglárka
3.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lesewurm országos novellaolvasó verseny németül
Szobodek Bolglárka
3.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lesewurm országos novellaolvasó verseny németül
Szobodek Dóra
6.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecske Kupa
Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila 
6.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna

 

Regionális versenyek I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Melján Dávid (6.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Kiss Bálint (8.o)
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Gajdos Márk (3.o)
1.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Melján Anna
2.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Boda -Papp Lóránt (4.o)
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Jádi Dominik (8.o)
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Papp Szabolcs (3.o)
3.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Papp Barnabás (4.o)
8.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Asztalos Bende, Bertollo Antonio Giovánni, Kovács Dominik, Zsámboki Ádám (3.o)
4.
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Balázs Attila, Gál Dániel, Konfár Kitti, Kovács Ákos (4.o)
2.
Murár Gáborné, Gubicza Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Beóka Eszter, Boda-Papp Lóránt, Horváth Boglárka, Mócza Kristóf (4.o)
4.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Kakuszi Bence, Majer Marcell, Mészáros Botond, Rickert Anna (4.o)
5.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Kis Dorottya, Kis Orsolya, Üres-Farkas Johanna, Kövesdi Nóra ( 5.o)
1.
Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Gajdácsi Zoltán, Melján Dávid, Merha Máté, Szekér András (6.o)
2.
Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Bak Angelika, Monzinger Dániel, Székedi Zsombor, Miklósi Dávid
5.
Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila 
5.
Váradi Katalin, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai regionális matematikaverseny
Kiss Bálint (8.o)
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai regionális matematikaverseny
Jádi Dominik (8.o)
5.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Balatonfüredi logika verseny
Nagy Marcella,
Perneki Dóra
Kiss Bálint
3.
Soltészné Almási Ildikó
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Balatonfüredi logika verseny
Melján Dávid
Kutas Brigitta
Bak Angelika
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Katona Gimnázium nyíltvégű matematikaversenye
Perneki Dóra (7.o)
2.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Katona Gimnázium nyíltvégű matematikaversenye
Nagy Marcella (7.o)
4.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
KecskeKupa
Bíbok Gergő, Bodor Dániel, Szobodek Dóra, Sík Laura
4.
Tóth Lászlóné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
KecskeKupa
Balla Levente, Kiss Donát, Mészáros Levente, Rózsa Levente
8.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
KecskeKupa
Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila 
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Kovács Anna Borka (2.o)
6.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Bertollo Antonio Giovanni
6.
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Hegedűs Botond
6.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Boda -Papp Lóránt (4.o)
6.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Mák Péter
1.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Gimnázium által rendezett német nyelvi verseny
Jádi Dominik (8.o)
4.
Dobosné S.Szilvia

 

Megyei I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Jádi Dominik, Bán Bence,  Kiss Bálint, Tóth Attila
(8. évfolyam)
1.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Kocsis Mira, Hefkó Dániel, Papp Dóra, Perneki Dóra
(7. évfolyam)
2.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Beóka Eszter, Boda-Papp Lóránt, Ozsváth ádám, Szűcs Eszter
(4. évfolyam)
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Bak Angelika, Horváth Jázmin, Melján Dávid, Merha Máté
(6. évfolyam)
3.
Bartáné Molnár Anikó, Jobbágy Aranka, Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Melján Anna, Horváth Roxána, Turcsán Gabriella(3. évfolyam)
4.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Kiss Lilla, Sík laura, Szobodek Boglárka, Rádi Bianka
(5. évfolyam)
4.
Jobbágy Aranka, Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Bertollo Antonio, Gyenesei Veronika, Kajati Anikó, Magyar Márton
(3. évfolyam)
5.
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Nyilas Petra, Almási Anna, Pap Zalán, Mák Péter
5.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Canak Zorka, Kutas Brigitta, Rózsa Levente, Salamon András
6.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Balis Gergő, Kovács Ákos, Mák Péter, Pap Zalán
(4. évfolyam)
1.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Beóka Eszter, Boda-Papp Lóránt, Ozsváth ádám, Szűcs Eszter
(4. évfolyam)
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Kovács Krisztina, Mészáros Botond, Rickert Anna, Veliczky Zalán
(4. évfolyam)
3.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Bak Angelika, Simon Alex, Melján Dávid, Székedi Zsombor
(6. évfolyam)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Földházi Zsófia, Hefkó Dániel, Murár Kata, Sándor Adél
(7. évfolyam)
3.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila
8. évfolyam)
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Cseh Balázs, Fodor Zalán, Horváth Léna, Szentesi Villő
(7. évfolyam)
6.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Perneki Dóra(7.o)
2.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Varga Janka (5.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Kiss Orsolya (5.o)
4.
Tóth Lászlóné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Nagy Marcella (7.o)
4.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Melján Dávid (6.o)
5.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Boda-Papp Benedek (7.o)
5.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Kiss Bálint (7.o)
5.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Bóta Attila (8.o)
6.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Jádi Dominik 8.o
9.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Boda-Papp Lóránt (4.o)
6.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
2.o csapat: Kovács Anna, Kránicz Kornél, Fábián Gergő
4.
Pásztiné Liptai Edina, Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
4.o csapat: Kovács Ákos, Mák Péter, Papp Barnabás
1.
Murár Gáborné, Nagyné Groska Ágnes, Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
5.o csapat: Varga Janka, Sík Laura, Bíró Boglárka
5.
Aszódiné Pálfi Edit, Tóth Lászlóné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
6.o csapat: Gajdos Máté, Melján Dávid, Salamon András
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny 
7.o csapat: Perneki Dóra, Boda-Papp Benedek, Gombos Ádám
4.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny 
8. o. csapat: Bóta Attila, Jádi Dominik, Kiss Bálint
3.
Aszódiné Pálfi Edit, Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Kovács Anna Borka 2.o
2.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Papp Barnabás 4.o
1.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Kovács Ákos 4.o
6.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Melján Dávid 6.o
2.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Bóta Attila (8.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Fazekas Gréta Anna ( 1.o)
6.
Molnárné Derdák Hajnalka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Jádi Dominim 8.o
1.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Horváth Jázmin 6.o
5.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Kiss Lilla 5.o
4.
Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Bak Angelika 6.o
1.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Jádi Dominik 8.o
4.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Szűcs Kitti 2.o
3.
Ürögdi Judit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Palásti Boglárka 2.o
4.
Ürögdi Judit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Melján Anna 3.o
4.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Papp Barnabás 4.o
9.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Varga Janka (5.o)
6.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Melján Dávid 6.o
11.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Nagy Marcella (7.o)
3.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Bali Dorka 7.o
6.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Melján Dávid 6.o
1.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Perneki Dóra(7.o)
2.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Papp Barnabás 4.o
3.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varga Tamás matematikaverseny
Kiss Bálint (7.o)
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varga Tamás matematikaverseny
Jádi Dominik 8.o
4
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság
irodalom - szövegértés
Kovács Anna Borka 2.o
2.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Táltospróba
Bukta Zsófia, Gyevi-Szabó Anna Mira, Dobos Ágnes, Somodi Zselyke
Csepcsányi Éva

 

Városi I-III.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
7. osztályosok városi angol versenye
Boda-Papp Benedek
1.
Farkas Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét város polgára leszek
Canak Zorka, Horváth Jázmin, Hajkó András, Salamon András
2.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi anyanyelvi és helyesírási verseny
Rickert Anna (4.o)
2.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi anyanyelvi és helyesírási verseny
Kiss Lilla (5.o)
3.
Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi anyanyelvi és helyesírási verseny
Bak Angelika ( 6.o)
1.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi anyanyelvi és helyesírási verseny
Jádi Dominik (8.o)
2.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi elsősegélynyújtó verseny
Mucsi Réka, Nyúl Dominika, Csobot Gyopár, Szobodek Dóra, Szobodek Boglárka
2.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi helyesírási verseny 
Kovács Krisztina
3.
Nagyné Groska Ágnes

 

Kulturális versenyek

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Nemzetközi I-XX.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Astellas rajzpályázat
Kurenkov Lili Natasa
1.
Fábián Istvánné
Országos I-V.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Regionális I-V.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Megyei I-V.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Tűzmegelőzési Bizottság által meghirdetett "Tűzről pattant" című alkotói pályázat
Aham Péter
2.
Békési Rolandné

 

     

 

Header image

Header imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader image

Header imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader imageHeader image

2015/2016-es tanév

Versenyeredmények

Tanulmányi- és kulturális versenyek

Országos I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Kovács Ákos (3.o)
3.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Melján Dávid Gergő (5.o)
6.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Kovács Ákos (3.o)
9.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás (4.o)
6.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Nyíri Kata Luca Varga Janka Szekeres Máté Tamás Nyikos Botond Tamás (4.o)
6.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Sík Laura, Nyíri Kata Luca, Kiss Lilla, Szabó Natália (4.o)
1.
Bertalan Tamásné, Fábián Istvánné, Deréky Lilla, Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Jádi Dominik, Kiss Bálint, Bán Bence, Tóth Attila (7.o)
5.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Nyíri Kat Luca Nyikos Botond Tamás Szekeres Máté Tamás Boros Bekény Pál (4.o)
1.
Fábián Istvánné Bakné Hideg Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bátaszéki Matematikaverseny
Nyikos Botond (4.o)
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bátaszéki matematika verseny
Melján Dávid (5.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit, szakkörvezető Brenyó Mihályné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos gyermek sakkverseny Kecskeméti Tél
Melján Anna ( 2.o)
5.
Pál Imre
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Fox angol nyelvi verseny
Horváth Flóra (4.a)
1.
Farkas Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Nyíri kata Luca (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Tóth Netta (2.o)
2.
Faragó Jánosné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Jádi Dominik (7.o)
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Nyikos Botond (4.o)
5.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Szekeres Máté
9.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Logika verseny
Boda-Papp Lóránt (3.o)
10.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Mozaik tanulmányi verseny történelemből
Jádi Dominik (7.o)
5.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Mozaik tanulmányi verseny anyanyelvből
Nyíri kata Luca (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Orchidea Pangea Matematikaverseny
Nyikos Botond (4.o)
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Orchidea Pangea Matematikaverseny
Hegedűs Bálint (4.o)
3.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Orchidea Pangea Matematikaverseny
Kovács Ákos (3.o)
4.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész veseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
8.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Hajkó András (5.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit, Nagy Krisztina, Knódel Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Bak Angelika (5.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Melján Dávid (5.o)
4.
Aszódiné Pálfi Edit, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Simon Alex (5.o)
6.
Aszódiné Pálfi Edit, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Perneki Dóra (6.o)
4.
Soltészné Almási Ildikó, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Boda-Papp Benedek
2.
Soltészné Almási Ildikó, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Jádi Dominim (7.o)
4.
Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Kiss Bálint (7.o)
3.
Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Nagy Krisztina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Bóta Attila (7.o)
6.
Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Nagy Krisztina, Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Bak Angelika , Melján Dávid, Hajkó András (5.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Perneki Dóra, Boda-Papp Benedek, Gyapjas Zsombor (6.o)
2.
Soltészné Almási Ildikó, Nagy Krisztina, Váradi Katalin
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos Országos Természettudományos Emlékverseny
Bóta Attila, Kiss Bálint, Jádi Dominik (7.o)
3.
Dobos Attila, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Nagy Krisztina, Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Nyíri kata Luca
14.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Nyikos Botond
14.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Mozaik tanulmányi verseny magyar irodalomból
Jádi Dominik
1.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lesewurm
Gyimesi Tamás
3
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lesewurm
Miklósi Dávid
5.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Deák Lilla (1.o)
7.
Csorbáné Gregus Erzsébet
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi kenguru matematikaverseny
Melján Dávid (5.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Gajdos Márk (2.o)
7.
Békési Rolandné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra magyar
Gajdos Márk (2.o)
6.
Molnárné derdák Hajnalka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra matematika
Tóth Netta (2.o)
1.
Faragó Jánosné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra magyar
Papp Szabolcs (2.o)
15.
Molnárné derdák Hajnalka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra magyar
Lőrincz Martin (2.o)
12.
Molnárné derdák Hajnalka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás extra magyar
Horváth Roxána (2.o)
11.
Molnárné derdák Hajnalka

 

Regionális versenyek I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás (4.o)
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Melján Dávid (5.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Jádi Dominik (7.o)
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Horváth Boglárka (3.o)
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Kovács Ákos (3.o)
2.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Szekeres Máté Tamás (4.o)
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Melján Dávid Gergő (5.o)
5.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Papp Barnabás (3.o)
5.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Jádi Dominik (7.o)
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Bán Bence (7.o)
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Nagy Marcella (6.o)
6.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Kiss Bálint (7.o)
6.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Balázs Attila, Kovács Ákos, Gaál Dániel, Konfár Kitti (3.o)
3
Murár Gáborné, Gubicza Erika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Nyíri Kata Luca Nyikos Botond Tamás Szekeres Máté Tamás Boros Bekény Pál (4.o)
1.
Fábián Istvánné Bakné Hideg Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Czető Zsanett, Csobot Gyopár, Horváth Flóra (4.o)
5.
Bertalan Tamásné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Berekszászi Bence, Gajdácsi Zoltán, Melján Dávid, Merha Máté (5.o)
4.
Nagy Krisztina, Váradi Kata
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Bodor Boldizsár, Kiss Beatrix, Németh Lora, Takács Ágnes (3.o)
4.
Kósáné Háry Petra
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Bak Angelika, Miklósi Dávid, Simon Alex, Székedi Zsombor
5.
Nagy Krisztina, Váradi Kata
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Balla Levente, kiss Levente, Mészáros Levente, Rózsa Levente
6.
Nagy Krisztina,Knódel Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Jádi Dominik, Kiss Bálint, Bán Bence, Tóth Attila (7.o)
3
Nagy Krisztina,Váradi Kata
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai regionális matematikaverseny
 
Ludányi Csongor (8.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai regionális fizikaverseny
 
Ludányi Csongor (8.o)
1.
Dobos Attila
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Balatonfüredi logika verseny
Melján Dávid, Perneki Dóra, Ónodi Csenge, Boda-Papp Benedek
6.
Soltészné Almási Ildikó, Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Balatonfüredi logika verseny
Jádi Dominik, Kiss Bálint, Bán Bence, Tóth Attila (7.o)
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Katona Gimnázium nyíltvégű matematikaversenye
Jádi Dominik
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Katona Gimnázium nyíltvégű matematikaversenye
Kiss Bálint (7.o)
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Tóth Netta (2.o)
6.
Faragó Jánosné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Gajdos Márk (2.o)
6.
Békési Rolandné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Németh Lora (3.o)
5.
Kósáné Háry Petra
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Orosz Sándor (4.o)
3.
Szentenreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János regionális matematikaverseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Mozaik verseny történelem tantárgyból
Jádi Dominik (7.o)
5.
Tóth Mózesné

 

Megyei I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Csetneki Anna, Dobi Gabriella, Horváth Boglárka, Ozsváth Ádám (3.o)
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Németh Lora, Rácz Médea, Pintér Vanessza, Takács Ágnes (3.o)
2.
Kósáné Háry Petra
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Gaál Tamás, Papp Barnabás, Varga Zsombor, Velecki Zalán (3.o)
6.
Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Sík Laura, Nyíri Kata Luca, Kiss Lilla, Szabó Natália ( 4.o)
1. 
Bertalan Tamásné, Fábián istvánné, Deréky Lilla, Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Nyikos Botond, Szekeres Máté, Boros Bekény, Füzi Hanna (4.o)
6.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Kocsis Míra, Hefkó Dániel, Papp Dóra, Perneki Dóra (6.o)
3.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Jádi Dominik, Kiss Bálint, Bán Bence, Tóth Attila (7.o)
1.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny
Majer Marcell (3.o)
1.
Koleszár Edit, Nagyné Groska Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 
Jádi Dominik, Kiss Bálint, Bán Bence, Tóth Attila (7.o)
1.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 
Kocsis Míra, Hefkó Dániel, Papp Dóra, Perneki Dóra (6.o)
3.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Nyíri Kata Luca Sík Laura Kiss Lilla Szabó Natália (4.o)
1.
Fábián Istvánné Bertalan Tamásné Deréky Lilla Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Nyíri Kata Luca Varga Janka Szekeres Máté Tamás Nyikos Botond Tamás (4.o)
I.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Jádi Dominik, Kiss Bálint, Bán Bence, Tóth Attila (7.o)
I.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Székedi Zsombor, Melján Dávid, Simon Alex, Bak Angelika Hédi (5.o)
2. 
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihályné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Murár Bettina, Kovács Anna, Kiss Viktória, Pintér Vanessza
2.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Harkai Norbert, Szabó Sándor, Ludányi Csongor
6.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Varga Janka (4.o)
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Szekeres Máté Tamás (4.o)
4.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
6.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Melján Dávid Gergő (5.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihályné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Bóta Attila (7.o)
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Bak Angelika Hédi (5.o)
8.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács Megyei Matematikaverseny
Kovács Anna (8.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Nyikos Botond  Tamás Nyíri Kata Luca Szekeres Máté Tamás (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás (4.o)
5.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Szekeres Máté Tamás(4.o)
4.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Kovács Ákos (3.o)
4.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Boda-Papp Benedek (6.o)
2.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny 
Perneki Dóra, Boda-Papp Benedek, Gombos Ádám (6.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit, Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny 
Balla Levente, Kutas Brigitta, Melján Dávid Gergő (5.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihályné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Bóta Attila, Jádi Dominik, Kiss Bálint
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Kovács Anna (8.o)
6.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Tóth Netta (2.o)
4.
Faragó Jánosné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Bak Angelika (5.o)
5.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Horváth Jázmin (5.o)
3.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Nyelvész Verseny
Jádi Dominik (7.o)
1.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Bak Angelika (5.o)
3.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Jádi Dominik (7.o)
3.
Kisné Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kerékpáros Iskola Kupa
Szabó Sándor (8.o)
3.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Ki a mester két keréken?
Jávorszky Alex (4.o)
3.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Nyíri kata Luca (4.o)
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Mák Péter (3.o)
3.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Bóta Attila (7.o)
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Nyikos Botond (4.o)
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
Szekeres Máté (4.o)
10.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Salamon András (5.o)
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Melján Dávid Gergő (5.o)
1.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Nyíri Kata Luca (4.o)
3
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Hegedűs Bálint (4.o)
1.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Boda -Papp Lóránt
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Kovács Ákos (3.o)
2.
Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Jádi Dominik
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Kiss Bálint
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László Matematikaverseny
Nyikos Botond (4.o)
6.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varga Tamás matematikaverseny
Kiss Bálint (7.o)
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varga Tamás matematikaverseny
Jádi Dominik (7.o)
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Öveges fizika verseny
Ludányi Csongor (8.o)
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz verseny környezetismeret
Markó Nóra (2.o)
3.
Csorbáné Gregus Erzsébet
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos angol nyelvi verseny
Kiss Bálint (7.o)
3.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság történelem tantárgyból
Jádi Dominik ( 7.o)
4.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Agárdi Ákos
bronzfokozat
Nagy Bernadett
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Virág Péter László
aranyfokozat
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Vidmann Emma
ezüstfokozat
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Szekeres Máté
ezüstfokozat
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Rácz Médea Zilia
ezüstfokozat
Kósáné Háry Petra
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Bodor Dániel
ezüstfokozat
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Nyíri Kata Luca
aranyfokozat
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Nyikos Botond Tamás (4.o)
ezüstfokozat
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Laczkó Zsombor József
bronzfokozat
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Kis Natália
bronzfokozat
Kósáné Háry Petra
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus pontverseny
Bujdosó Koppány
aranyfokozat
Fábián Istvánné

 

Városi I-III.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Angol országicmereti verseny  (csapatverseny)
Borsos Anna, Juhász Kata,
Kiss Viktória, Gattyán Aranka
1.
Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kerékpáros Iskola Kupa
Szabó Sándor
1.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kerékpáros Iskola Kupa
Ónodi Csenge
2.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Ki a mester két keréken?
Jávorszky Alex
1.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Ki a mester két keréken?
Nagy Marcella
2.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Elsősegélynyújtó verseny
File Dávid, Rabb Kevin, Gajdácsi Vanda, Bablinszki Gerda, Juhász Anna
3.
Ovárdics Zsolt
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi nyelvi és kommunikációs verseny (Magyar Ilona iskola)
Németh Lora (3.o)
2.
Kósáné Háry Petra
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi nyelvi és kommunikációs verseny (Magyar Ilona iskola)
Kiss Lilla (4.o)
2.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi nyelvi és kommunikációs verseny (Magyar Ilona iskola)
Nyíri Kata Luca (4.o)
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi nyelvi és kommunikációs verseny (Magyar Ilona iskola)
Horváth Jázmin (5.o)
3.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi nyelvi és kommunikációs verseny (Magyar Ilona iskola)
Bak Angelika
1.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi helyesírási verseny (Béke iskola)
Bertollo Antonio Giovánni
1.
Faragó Jánosné

 

Kulturális versenyek

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Nemzetközi I-XX.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Astellas rajzpályázat
Kurenkov Lili Natasa
1.
Fábián Istvánné
Országos I-V.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Regionális I-V.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Megyei I-V.
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos Tűzmegelőzési Bizottság által meghirdetett "Tűzről pattant" című alkotói pályázat
Aham Péter
2.
Békési Rolandné

 

     

 

Header image

2014/2015-es tanév

Versenyeredmények

Tanulmányi- és kulturális versenyek

Országos I-V.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny 
Jádi Dominik 6.c   
1.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Jádi Dominik 6.c
3.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Melján Dávid Gergő 4.a
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kiskobak
Nyíri Kata Luca 3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kiskobak
Labancz Barnabás    4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kiskobak
Jádi Dominik 6.c
5.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Dong Yifan 4.a
5.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás - levelező verseny szövegértésből
Szabó Natália Lívia 3.d
5.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás - levelező verseny matematikából
Gajdos Márk 1.c
3.
Molnárné Derdák Hajnalka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kvalitás - levelező verseny magyarból
Fazekas Lara 2.c
4.
Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Mozaik országos tanulmányi verseny ( anyanyelv)

Nyíri Kata Luca 3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Mozaik országos levelező verseny történelemből
Jádi Dominik 6.c 
5.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos logikaverseny
Majer Marcell 2.b
4.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos logikaverseny
Jádi Dominik 6.c
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Országos logikaverseny
Nyíri Kata Luca 3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
" Magyar hősökre emlékezünk" Országos szövegértési verseny
Boros Bekény Pál 3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
" Magyar hősökre emlékezünk" Országos szövegértési verseny
Nyíri Kata Luca 3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
" Magyar hősökre emlékezünk" Országos szövegértési verseny
Ávár Bence 4.a
3.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Spiel und gewinn levelező verseny
Verdon Márton 6.b
4
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Spiel und gewinn levelező verseny

Jádi Dominik 6.c, Verdon Márton 6.b

4.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Bolyai Természettudományi verseny

Ávár Bence, Melján Dávid Gergő, Labancz Barnabás, Gajdácsi Zoltán 4.a   

4.

Csepcsányi Éva 

Murár Gáborné

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Barátunk a természet

Horváth Jázmin, Tóth Zóra, Gaál Adrienn, Vinkler Réka 4.b

1.

Tercsiné Tóth Ilona 

Csománé Süpek Ildikó

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás 3.b
4
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus Matematika Pontszerző
Hegedűs Bálint 3.c 
3.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus Matematika Pontszerző
Ávár Bence 4.a
Arany fokozat
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus Matematika Pontszerző
Labancz Barnabás    4.a
Ezüst fokozat
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus Matematika Pontszerző
Dong Yifan 4.a
Ezüst fokozat
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Abacus Matematika Pontszerző
Kohut Márk 4.a
Ezüst fokozat
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság (szövegértés)
Kovács Vid András 4.b
2.
Tercsiné Tóth Ilona

 

Regionális versenyek I-VI.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János iskola matematikaversenye 2. osztályosoknak
Majer Marcell 2. b
1.
Pásztiné Liptai Edina
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János Természettudományi verseny(matematika, körny.)
Nyíri Kata Luca 3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János Természettudományi verseny(matematika, körny.)
Ávár Bence 4.a
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János Természettudományi verseny(matematika, körny.)
Kovács Ákos 2.c
2.
Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany János iskola matematikaversenye 2. osztályosoknak
Németh Lora Rita 2.d
2.
Gyulainé Ladányi Marianna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Arany száj szép beszéd, szép olvasó verseny
Szabó Natália Lívia 3.d
5.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Katona J. Gimnázium által hirdetett 7-8. osztályos matematikaverseny
Kovács Anna 7.c
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Kiss Bálint 6.c
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Bán Bence  6.c
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Nyikos Botond Tamás 3.b
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Szekeres Máté Tamás 3.b
5.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Dong Yifan 4.a
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Perneki Dóra 5.b
3.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Melján Dávid Gergő 4.a
4.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kockakobak
Kovács Vid András 4.b
5.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Regionális Bolyai Matematika verseny
Csányi Mihály 8.c
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Regionális Bolyai Matematika verseny
Tatár György Márk 8.a
2.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos emlékverseny

Tóth Titusz, Kiss Bálint, Bán Bence 6.c                

1. 
Nagy Krisztina, Váradi Katalin, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Dobos Attila
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos emlékverseny
Bán Bence  6.c
1.
Nagy Krisztina, Váradi Katalin, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Dobos Attila
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos emlékverseny
Kiss Bálint 6.c
2.
Nagy Krisztina, Váradi Katalin, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Dobos Attila
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos emlékverseny
Jádi Dominik 6.c
3.
Nagy Krisztina, Váradi Katalin, Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Dobos Attila
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varjú Lajos emlékverseny
Ónodi Csenge 5.a             Gyapjas Zsombor   5.a         Boda-Papp Benedek 5.c
3.
Nagy Krisztina, Váradi Katalin, Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Balatonfüredi logika verseny
Jádi Dominik    6.c, Perneki Dóra 5.b, Ónod Csenge   5.a, Nagy Marcella  5.a
5.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Regionális Bolyai Matematika verseny
Csányi Mihály 8.c
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Regionális Bolyai Matematika verseny
Tatár György Márk 8.a
2.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Mozaik országos levelező verseny Bendegúz - tudásbajnokság történelemből
Jádi Dominik 6.c 
1.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi verseny
Ávár Bence. Melján Dávid Gergő, Labancz Barnabás, Gajdácsi Zoltán 4.a   
1.
Csepcsányi Éva, Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi verseny
Merha Máté Norbert, Somodi Zalán Botond, Berekszászi Bence, Gajdos Máté 4.a   
3.
Csepcsányi Éva, Murár Gáborné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi verseny
Kovács Vid András, Horváth Jázmin, Tóth Zóra, Balla Levente 4.b
4.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi verseny
Salamon András, Canak Zorka, Pethő Barnabás, Rózsa Levente 4.b
5.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Természettudományi verseny
Ferkó Richárd, Hári József, Szentesi Lázár, Remény Olivér   8. a
5.
Nagy Krisztina, Váradi Kata, Ovárdics Zsolt                     

 

Megyei versenyek  I-VI.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny
Kohut Márk Balázs 4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny
Melján Dávid Gergő 4. a
3.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny
Kiss Bálint 6.c
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny
Pócsonyi Anna Krisztina 6. c
5.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás 3.b
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny
Papp Dorottya 8. a
4.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság  levelező verszeny 
Markó Nóra 1.b
5.
dr. Csorbáné Gregus Erzsébet
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság  levelező verszeny 
Szabó Natália Lívia 3. d
5.
Szentendreiné Machács Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság  levelező verszeny (anyanyelv)
Kohut Márk Balázs 4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság  levelező verszeny (irodalom szövegfeldolg)
Ávár Bence 4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság  levelező verszeny 
Csillag Zsombor 3. c
3.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz Tudásbajnokság történelem
Jádi Dominik 6. c
1.
Tóth Mózesné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Melján Anna 1.c
3.
Molnárné Derdák Hajnalka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Horváth Jázmin 4.b
3.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Jádi Dominik 6. c
1.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Szabó Hanna 6.a
3.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Nyíri Kata Luca 3.b
4.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Melján Dávid Gergő 4. a
5.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bendegúz nyelvész
Kiss Lilla 3.c
2.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Molnár Kata, Kotroczó Anna, Keresztes Eszter, Jantovics Réka 8. b
4.
Bartáné Molnár Anikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Füzi Hanna, Nyíri Kata Lucs, Nyikos Botond Tamás, Szekeres Máté Tamás 3.b
4.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Deák Máté, Horváth Jázmin, Kovács Vid András, Tóth Zóra  4. b

1.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Ávár Bence, Dong Yifan , Melján Dávid Gergő, Merha Máté Norbert 4.a   
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Áron Dominika 4. a     Brückner Virág 4.a       Kohut Márk Balázs  4. a    Szilágyi Adrienn Ilona 4.a   
3.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila 6. c
1.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Kovács Márk, Szabó Hanna, Ugi-Rácz Nikolett, Vidovics Panna 6.a        
2.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Csikós Lotti, Gajdácsi Vanda, Horváth Zsófia, Német Fanni 7. a    
4.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Kovács Anna, Kiss Viktória, Juhász Bettina Kata, Borsos Anna Olga    7.c   
2.
Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Bali Dorka, Perneki Dóra 5.b, Ónodi Csenge, Nagy Marcella 5.a           
3.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Nyíri Kata Luca, Nyikos Botond Tamás, Varga Janka, Szekeres Máté Tamás 3.b   
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Jádi Dominik, Bán Bence, Kiss Bálint, Tóth Attila       6.c
3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Ávár Bence, Dong Yifan, Melján Dávid Gergő, Labancz Barnabás   4.a
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Rékasy Zoltán, Remény Olivér, Szentesi Lázár, Tatár György Márk  8. a    
3.
Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai Matematika Csapatverseny
Bodor Dániel, Keserű Marcell, Laczkó Zsombor, Vidmann Emma 3. a
4
Benkó Anna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Melján Dávid Gergő 4. a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Dong Yifan  4.a
2.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Ávár Bence  4.a
3.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Jádi Dominik  6. c
1.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Kiss Bálint 6.c
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás 3.b
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kalmár László matematikaverseny
Nagy Marcella 5.a
3.
Soltészné Almási Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Kiss Bálint 6.c
2.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Jádi Dominik 6.c
4.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Nyikos Botond Tamás 3.b
3.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Kohut Márk Balázs 4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Tóth Zóra 4.b
2.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Kovács Vid András 4.b
3.
Tercsiné Tóth Ilona
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Hegedűs Bálint 3.c
5.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
Balis Dominik 4.c
5.
Novákné Korossy Judit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 
Jádi Dominik 6.c
4.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 
Pácsa Laura 8.c
5.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Táltospróba (olvasás, szövegértés)
Áron Lajos, Bukta Zsófia, Dobos Ágnes, Somodi Zselyke 2.a
4.
Ürögdi Judit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny

Kiss Bálint, Bán Bence 6.c

Bóta Attila 6.b    

3.
Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Aszódiné Pálfi Edit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny

Nyikos Botond Tamás, Nyíri Kata Luca 3.b

Hegedűs Bálint 3.c

1.
Fábián Istvánné, Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny
Kovács Ákos 2. c          Németh Lora Rita 2.d, Rácz Médea  2.d
1.
Tóth Ildikó, Gyulainé Ladányi Mariann
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny
Kohut Márk Balázs 4.a
4.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny
Melján Dávid Gergő 4.a
5.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny
Dong Yifan, Kohut Márk Balázs, Melján Dávid Gergő 4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Zrínyi Ilona matematikaverseny
Hegedűs Bálint 3.c
2.
Deréky Lilla

 

Városi versenyek     I – III.

Intézmény neve

Verseny neve

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár neve

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bolyai János Gimnázium szavalóversenye
Papp Dorottya 8. a
2.
Jobbágy Aranka
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Helyesírási és nyelvhelyességi verseny (Magyar Ilona)
Ávár Bence  4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Helyesírási és nyelvhelyességi verseny (Magyar Ilona)
Sík Laura 3.a
2.
Bertalan Tamásné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Helyesírási és nyelvhelyességi verseny (Magyar Ilona)
Nyíri Kata Luca   3.b
2.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi Helyesíró verseny (Béke)
Nagygyörgy Eszter  2.c
2.
Tóth Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi Helyesíró verseny (Béke)
Kiss Lilla   3.c
3.
Deréky Lilla
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi szabalóverseny
Nagy Nóra 7. c
1.
Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Nyelvi - kommunikációs verseny (Magyar Ilona)
Jádi Dominik 6.c
1.
Kriston Vízi Józsefné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi angol verseny 6. osztályosoknak
Szabó Hanna 6.a
2.
Farkas Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi angol verseny 5. osztályosoknak
Boda-Papp Benedek
1.
Farkas Ágnes
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi angol verseny 7. osztályosoknak
Janicsek Levente
1.
Árkossy Eszter
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi helyesírási verseny (Béke)
Kohut Márk Balázs 4.a
1.
Csepcsányi Éva
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi helyesírási verseny (Béke)
Nyíri Kata Luca   3.b
1.
Fábián Istvánné
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi kommunikációs német verseny 
Szabadi Dávid 8.c
3.
Dobosné Seöbő Szilvia
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét város polgára leszek
4.b
1.
Tercsiné Tóth Ilona                       Csománé Süpek Ildikó
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Városi helyesírási verseny (Béke)
Bak Angelika Hédi 4.c
2.
Novákné Korossy Judit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Helyesírási és nyelvhelyességi verseny
Bak Angelika Hédi 4.c
3.
Novákné Korossy Judit
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Katona J. Gimnázium Fordító verseny
Pácsa Laura 8.c
4.
Dobosné Seöbő Szilvia

 

     

 

Header image

2013/2014-es tanév

Versenyeredmények

 

Tanulmányi- és kulturális versenyek

 

Országos versenyek I-XX.

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

 

 

Országos Logikaverseny

2.

Jádi Dominik
5.c

 

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

 

Csaplárné Molnár Zsuzsa,

Aszódiné Pálfi Edit

 

Országos Logikaverseny

3.

Tóth Zóra
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Országos Logikaverseny

5.

Bóta Attila
5.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Aszódiné Pálfi Edit,Brenyó Mihályné

 

Öveges országos fizikaverseny

 

4.

MamuzsicsGergő Bence
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Lászlóné     

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Jedlik Ányos fizikaverseny

4.

MamuzsicsGergő Bence
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Lászlóné

Bolyai Matematika Csapatverseny

5.

Bán Bence
Jádi Dominik
Tóth Attila
Kiss Bálint
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

9.

Géczi Ákos
MamuzsicsGergő Bence
MihóczaBendegúz
Szénási Attila
8.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

 

Kockakobak Országos Matematikaverseny

 

5.

Somodi Soma
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

 

Kockakobak Országos matematikaverseny

 

5.

Dong Yifan
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

KisKobak Világismereti Verseny

1.

MamuzsicsGergő Bence
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

KisKobak Világismereti Verseny

5.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

KisKobak Világismereti Verseny

9.

Rigó Luca
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

KisKobak Világismereti Verseny

11.

Géczi Ákos
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Hetedhét Határ Matematikaverseny

5.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

 

Kiskobak  VilágismeretiVerseny

 

6.

 

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsa

Aszódiné Pálfi Edit

Abacus pontverseny

bronz fokozat

MamuzsicsGergő Bence
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

 

Kalmár László Matematikaverseny

 

7.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsa

Aszódiné Pálfi Edit

 

Kalmár László Matematikaverseny

 

10.

Kiss Bálint
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Herman Ottó Verseny

9.

Tóth Attila
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Nagy Krisztina
Váradi Katalin

Kockakobak Országos Matematikaverseny

7.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Kockakobak Országos Matematikaverseny

8.

Melján Dávid Gergő
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Herman Ottó Verseny

12.

PóczonyiAnna Krisztina
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Nagy Krisztina 
Váradi Katalin

Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei helyesírási verseny

11.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

 

Lila VegyÉSZbajnokság

9.

Remény Olivér
7.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Nagy Krisztina

 

Országos Logikaverseny

19.

Horváth Jázmin
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Országos Logikaverseny

8.

Ávár Bence
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Országos Logikaverseny

17.

VácziBernadett
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Kiskobak Világismereti Verseny

9.

Ávár Bence
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

 

 

 

 

 

Kiskobak Világismereti Verseny

20.

Somodi Zalán
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

 Kiskobak Világismereti Verseny

7.

Tóth Attila
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsa

KisKobak Világismereti Verseny

8.

Palásti László
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Orchidea PangeaMatematikaverseny

20.

Nagy Marcella
4.a

 

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

 

Benkó Anna

Orchidea PangeaMatematikaverseny

10. 

Dong Yifan
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bátaszéki Matematikaverseny

3.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bátaszéki Matematikaverseny

19.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

 

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

18.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

KockaKobakMatematikaverseny

11.

Perneki Dóra
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

KockaKobakMatematikaverseny

17.

Zsigó Dávid
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Országos Logikaverseny

12.

Bali Dorka
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Országos Logikaverseny

15.

Zsigó Dávid
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Országos Logikaverseny

15.

Szentesi Villő
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Kenguru Matematikaverseny

19.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Kvalitás Extra

14.

Szabó Natália Lívia
2.d

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Molnárné DerdákHajnalka

szövegértés

Kvalitás Extra matematika

4.

Papp Hanna
4.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Benkó Anna

Kvalitás Extra matematika

11.

Kakuszi Bence
1.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Pásztiné Liptai Edina

Kvalitás Extra matematika

12.

Majer Marcell
1.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Pásztiné Liptai Edina

Kvalitás Extra matematika

15.

Orosz Sándor
2.d

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Molnárné DerdákHajnalka

Kvalitás Extra matematika

17.

PappBarnabás
1.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Pásztiné Liptai Edina

Kvalitás Extra matematika

17.

DutkonDominik
2.d

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Molnárné DerdákHajnalka

Kvalitás Extra matematika

18.

SzemerédiLevente
2.d

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Molnárné DerdákHajnalka

Kvalitás Extra matematika

20.

VidmannEmma
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Kvalitás Extra anyanyelv

4.

Papp Hanna
4.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Bertalan Tamásné

Kvalitás Extra anyanyelv

3.

Tóth Zóra
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Kvalitás Extra anyanyelv

5.

Deák Máté
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Kvalitás Extra anyanyelv

6.

Horváth Jázmin
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Kvalitás Extra Anyanyelv

9.

Pászti Anna
3.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Novákné Korossy Judit

Kvalitás Extra anyanyelv

13.

Horváth Flóra
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Kvalitás Extra anyanyelv

14.

Nagy Imola Emese
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Mozaik Tanulmányi verseny irodalom

7.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Mozaik Tanulmányi verseny nyelvtan

14.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Bendegúz Tudásbajnokság irodalom szövegértés

10.

Keserű Marcell
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

8.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bendegúz Nyelvész Verseny

19.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Bendegúz Tudásbajnokság matematika verseny

1.

Kovács VidAndrás
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Teki-Totó

2

Ávár Bence
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Teki-Totó

3.

Vinkler Réka
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Teki-Totó

3.

Deák Máté
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Barátunk a természet

2.

Gaál Adrienn
Horváth Jázmin
Tóth Zóra
Vinkler Réka

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona


 

 

Regionális versenyek I-VI.

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

3.

Perneki Dóra

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Palásti László

Somodi Soma

Zsigó Dávid
4.b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

5.

BrücknerVirág

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Kohut Márk

Melján Dávid

Szilágyi Adrienn
3.a

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

6.

Ávár Bence, Dong Yifan

Gajdos Máté, Melján Dávid
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

4.

Bán Bence

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Jádi Dominik

Kiss Bálint

Tóth Attila
5.c

Rácz Zsolt fizikaverseny

3.

Szénási Attila
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsa

Rácz Zsolt fizikaverseny

3.

MamuzsicsGergő Bence
8.a

 

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Lászlóné

Varjú Lajos Emlékverseny

6.

Bán Bence

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

  Váradi Katalin

1.

Jádi Dominik

Csaplárné M. Zsuzsa

5.

Kiss Bálint

Aszódiné Pálfi Edit

2.

Tóth Titusz
5.o

Nagy Krisztina

Varjú Lajos Emlékverseny

6.

MedgyesiGyöngyi

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Aszódiné P. Edit

4.

 

Kovács Anna

Váradi Katalin

 

 

Csaplárné M. Zsuzsa

 

6.o 

Nagy Krisztina

 

 

 

Varjú Lajos Emlékverseny

csapat 1.

Bán Bence

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Váradi Katalin

Jádi Dominik

Csaplárné M. Zsuzsa

Kiss Bálint

Aszódiné Pálfi Edit

Tóth Titusz
5.o

  Nagy Krisztina

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny Anyanyelv 1-2. oszt.

6.

Nyíri Kata Luca
2.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csorbáné GregusErzsébet

Balatonfüredi Logikaverseny

4.

Csányi Mihály
MamuzsicsGergő Bence,Szénási Attila,

Papp Dorottya
7.o -8.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Aszódiné Pálfi Edit
Soltészné Almási Ildikó

Katona József Gimnázium nyílt matematika háziversenye

2

MamuzsicsGergő Bence
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Katona József Gimnázium nyílt matematika háziversenye

4.

MihóczaBendegúz
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Katona József Gimnázium nyílt matematika háziversenye

6.

Géczi Ákos
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola regionális német nyelű novella felolvasó verseny

5.

Dömötör Márk
7.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Dobosné S. Szilvia

Bolyai János Gimnázium matematika versenye

1.

Szénási Attila
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Bolyai János Gimnázium matematika versenye

2.

Géczi Ákos
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Bolyai János Gimnázium informatika versenye

1.

Géczi Ákos
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Dobos Attila

Bolyai János Gimnázium informatika versenye

3.

GyurászZoltán
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Dobos Attila

 

Megyei versenyek  I-VI.

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

1.

Jádi Dominik
5.c

 

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Aszódiné Pálfi Edit

 

 

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

1.

Melján Dávid Gergő
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

1.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

2.

Bóta Attila
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Aszódiné Pálfi Edit, 

Brenyó Mihályné

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

2.

MamuzsicsGergő
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

4.

Kiss Bálint

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Aszódiné Pálfi Edit

 

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

4.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

6.

Papp Hanna
4.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Benkó Anna

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

8.

Géczi Ákos
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

9

Szénási Attila
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

1.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

3.

Perneki Dóra
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

5.

Szénási Attila
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

6.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

9.

Nyíri Kata Luca

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csorbáné Gregus Erzsébet

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

4. osztályos
csapat

1.

Bali Dorka Perneki Dóra Somodi Soma Tamás

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

5.  osztályos csapat
2.

Bán Bence
Bóta Attila Jádi Dominik
5.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Aszódiné Pálfi Edit, 

Brenyó Mihályné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

3. osztályos csapat

2. hely

Balis Dominik Dong Yifan Kohut Márk

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

8. osztályos csapat

4. hely

Szénási Attila
MamuzsicsGergő
Géczi Ákos

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Bátaszéki országos matematikaverseny

1.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Aszódiné Pálfi Edit

 

Bátaszéki Matematikaverseny

1.

Somodi Soma Tamás

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Bátaszéki Matematikaverseny

1.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bátaszéki Matematikaverseny

3.

Zsigó Dávid

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Bátaszéki Matematikaverseny

6.

MamuzsicsGergő Bence

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Kalmár László Matematikaverseny

1.

Melján Dávid Gergő
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Kalmár László Matematikaverseny

1.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Aszódiné Pálfi Edit

 

Kalmár László Matematikaverseny

2.

Kiss Bálint
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Aszódiné Pálfi Edit

 

Kalmár László Matematikaverseny

2.

Somodi Soma Tamás
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

 

Remény Olivér
RékassyZoltán
Szentesi Lázár
Tatár György Márk
7.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Aszódiné Pálfi Edit

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

Deák Máté, Horváth Jázmin
Kovács VidAndrás, Tóth Zóra
3.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva 

Bolyai Matematika Csapatverseny

2.

Géczi Ákos
MamuzsicsGergő
Szénási Attila
MihóczaBendegúz
8.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Bolyai Matematika Csapatverseny

3.

Bali Dorka Palásti László Somodi Soma Tamás 

Zsigó Dávid
4.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Bolyai Matematika Csapatverseny

1.

Bán Bence, Jádi Dominik
Kiss Bálint, Tóth Attila
5.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csaplárné Molnár Zsuzsanna, Aszódiné Pálfi Edit

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

1.

Somodi Soma Tamás
4.b

 

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

2.

Melján Dávid Gergő
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

3.

Dong Yifan
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

3.

Bóta Attila
5.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Aszódiné Pálfi Edit, 

Brenyó Mihályné

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

5.

Tóth Zóra
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

6.

Horváth Jázmin
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

6.

Géczi Ákos
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

13.

Mamuzsics Gergő Bence
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

6.

Szénási Attila
8.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Varga tamás Matematikaverseny

5.

Mamuzsics Gergő Bence

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Soltészné Almási Ildikó

Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei helyesírási verseny

1.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Bendegúz Nyelvész Verseny

1.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Bendegúz Nyelvész Verseny

2.

Nyíri Kata Luca

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csorbáné Gregus Erzsébet

Bendegúz Nyelvész Verseny

2.

Ávár Bence
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bendegúz Nyelvész Verseny

3.

Palásti László
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Mesélj Európa!

4.

Kiss Viktória
Kovács Anna
PintérVanessza
Nagy Nóra

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Árkossy Eszter
Benkó Anna

Lila VegyÉszbajnokság

1.
döntős

MamuzsicsGergő Bence

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Nagy Krisztina

Bendegúz Tudásbajnokság matematikaverseny

1.

Kovács VidAndrás
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Bendegúz Tudásbajnokság környezetismereti verseny

4.

Kovács VidAndrás
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

2.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Józsefné

Bendegúz Tudásbajnokság irodalom szövegértés

1.

Keserű Marcell
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Bendegúz Tudásbajnokság szövegértő verseny

6.

Kovács VidAndrás
3.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tercsiné Tóth Ilona

Bendegúz Tudásbajnokság szövegértő verseny

5.

Ávár Bence
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

6.

Ávár Bence
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

1.

MamuzsicsGergő
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Zsuzsanna

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

1.

Kohut Márk
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

4.

Virág Katalin
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

5.

LaczkóZsombor József
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

6.

Ónodi Csenge
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Bertalan Tamásné

Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny

3.

SomodiZselyke Zsófi
1.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Ürögdi Judit

Bendegúz Tudásbajnokság matematikaverseny

3.

Ónodi Csenge
4.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Benkó Anna

Bendegúz Tudásbajnokság matematikaverseny

2.

Zsigó Dávid
4.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Fábián Istvánné

Bendegúz Tudásbajnokság Történelem

1.

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Mózesné

Bendegúz Tudásbajnokság Történelem

3.

Kiss Bálint
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Mózesné

Mozaik Tanulmányi Verseny Történelem

behívták az országos versenyre

Jádi Dominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Mózesné

Bendegúz Nyelvész Verseny

2.

Nyíri Kata Luca

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csorbáné Gregus Erzsébet

Katona József Gimnázium megyei német nyelvi fordítási versenye

7.

Tóth Evelin
8.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Dobosné S. Szilvia

 

Városi versenyek     I – III.

Városi Helyesíró verseny (Magyar Ilona)

2.

Keresztes Eszter
7.b

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Bartáné Molnár Anikó

Városi Helyesíró verseny (Magyar Ilona)

1.

JádiDominik
5.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Kriston Vízi Zsuzsanna

Városi Helyesíró verseny (Béke)

1.

Dong Yifan
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Városi Helyesíró verseny (Béke)

1.

MeljánDávid Gergő
3.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Csepcsányi Éva

Városi Helyesíró verseny 
(Béke)

3.

SzobodekBoglárka
2.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Faragó Jánosné

Kereskedelmi és Iparkamara Pályaválasztási rajzverseny

1.

Gulyás Erik
7.a

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Váradi Katalin

Magyar Ilona Általános Iskola által szervezett német kommunikációs verseny

2.

PácsaLaura
7.c

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Dobosné S. Szilvia

Magyar Ilona Általános Iskola által szervezett belvárosi iskolák országismeretiversenye német nyelvből

1.

PethőDávid
Rigó Luca
SomodiZsolt
8.o

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Dobosn

 

 


Nyelvvizsga eredmények

Csernus Rebeka

alapfokú

A
(szóbeli)

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Mózesné

Mátyus Martin

alapfokú

C

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Tóth Mózesné

Szénási Attila

alapfokú

C

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Farkas Ágnes

Csáky Janka

középfokú

C

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Farkas Ágnes

 

     

 

Header image

2012/2013

Orchidea-Pangea matematika verseny eredményhirdetése

 


Országos versenyek

 

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

Jedlik Ányos országos fizikaverseny

IV.

Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

IV.

Palásti László
Perneki Dóra
Somodi Soma
Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

 

Fábián Istvánné

Bolyai Matematikai Csapatverseny

X.

Palásti László
Kelemen Barna
Somodi Soma
Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

 

Fábián Istvánné

Kockakobak Országos matematikaverseny

IV.

Géczi Ákos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó

Kockakobak Országos matematikaverseny

VIII.

Kiss Bálint

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kockakobak Országos matematikaverseny

X.

Somodi Soma

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Kockakobak Országos matematikaverseny

VI.

Drahanovszki Vilmos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné P. Edit

Kockakobak Országos matematikaverseny

XI.

Gyepes Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Brenyó Mihályné

Országos Logikaverseny

III.

Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Országos Logikaverseny

V.

 

Horváth Jázmin

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Pásztiné Liptai Edina

 

Országos Logikaverseny

 

VIII.

 

Bán Bence

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

 

Csepcsányi Éva

Országos Logikaverseny

 

X.

 

Kiss Bálint

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

 

Csepcsányi Éva

Országos Logikaverseny

IX.

Somodi Soma

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Orchidea Pangea Matematikaverseny

VIII.

Géczi Ákos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó

Orchidea Pangea Matematikaverseny

IX.

Somodi Soma

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Hetedhét Határ Matematikaverseny

V.

Kohut Márk

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Ürögdi Judit

Kvalitás Extra
szövegértés

II.

Jádi Dominik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kvalitás Extra matematika

III.

Jádi Dominik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kvalitás Extra matematika

VII.

Tóth Zóra

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Pásztiné L. Edina

Kvalitás Extra matematika

VII.

Laczkó Zsombor

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Faragó Jánosné

Kvalitás Extra matematika

VIII.

Keserű Marcell

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Faragó Jánosné

Kvalitás Extra matematika

XIV.

Girhiny Milán

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Molnárné D. Hajnalka

Kvalitás Extra matematika

XVII.

Ávár Bence

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Ürögdi Judit

Kvalitás Extra anyanyelv

III.

Jádi Dominik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kvalitás Extra anyanyelv

III.

Tóth Zóra

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Pásztiné Liptai Edina

Mozaik Tanulmányi verseny szövegértés

II.

Jádi Dominik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

 

Mozaik Tanulmányi verseny szövegértés

V.

Nyíri Kata Luca

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csorbáné Gregus Erzsébet

Hermann Ottó verseny

XI.

Erdei Bálint

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános

Nagy Krisztina

Hermann Ottó verseny

XVII.

Géczi Ákos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános

Nagy Krisztina

Bendegúz nyelvész verseny

XIII.

Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános

Kriston Vízi Józsefné

 

Regionális versenyek I-V.

 

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

I.

Palásti László
Perneki Dóra
Somodi Soma
Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

IV.

Bán Bence
Jádi Dominik
Kiss Bálint
Tóth Attila

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

V.

Rigó Luca
Csáky Janka
Molnár Petra
Mihócza Bendegúz

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Kriston Vízi Józsefné

Rácz Zsolt fizikaverseny

V.

Sárai-Szabó Levente

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Varjú Lajos Emlékverseny

arany oklevél

Medgyesi Gyöngyi

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné P. Edit
dr. Ispánovity Illésné

Varjú Lajos Emlékverseny

II.

Medgyesi Gyöngyi
Kozák Zsombor
Kisjuhász Anna

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné P. Edit
dr. Ispánovity Illésné

Varjú Lajos Emlékverseny

II.

Mamuzsics Gergő
Szénási Attila
Csáky Janka

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó
Dr. Ispánovity Illésné
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Váradi Katalin
Nagy Krisztina
Dobos Attila

Varjú Lajos Emlékverseny

arany oklevél

Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó
Dr. Ispánovity Illésné
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
Váradi Katalin
Nagy Krisztina
Dobos Attila

 

Megyei versenyek  I-V.

 

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

I.

Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

II.

Kiss Bálint

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

V.

Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

IV.

Jávorka András

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné Pálfi Edit

Bátaszéki országos matematikaverseny

I.

Póczonyi Anna

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Bolyai matematika csapatverseny

I.

Kelemen Barna
Somodi Soma
Zsigó Dávid
Palásti László

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Bolyai matematika csapatverseny

II.

Bán Bence
Jádi Dominik
Kiss Bálint
Tóth Attila

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Bolyai matematika csapatverseny

IV.

Ádám Regina
Géczi Ákos
Szénási Attila
Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó

Bolyai matematika csapatverseny

VI.

Balanyi Laura
Gyepes Dávid
Lázár Ábrahám
Szűcs András

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Brenyó Mihályné

Kalmár László Matematikaverseny

II.

Somodi Soma

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Kalmár László Matematikaverseny

III.

Jávorka András

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné Pálfi Edit

Kalmár László Matematikaverseny

III.

Póczonyi Anna

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kalmár László Matematikaverseny

IV.

Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Kalmár László Matematikaverseny

VI.

Palásti László

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

I.

Kiss Bálint

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

V.

Póczonyi Anna

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

IV.

Labancz Barnabás

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Ürögdi Judit

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

VI.

Drahanovszki Vilmos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Brenyó Mihályné
Csordásné Szécsi Jolán

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

VI.

Zsigó Dávid

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Zrínyi Ilona matematikaverseny

I.

Jávorka András

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné Pálfi Edit

Zrínyi Ilona matematikaverseny

III.

Jávorka András
Kiss Benedek
Molnár Kata

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Aszódiné Pálfi Edit

Zrínyi Ilona matematikaverseny

IV.

Somodi Soma
Perneki Dóra
Ónodi Csenge

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné
Benkó Anna

Zrínyi Ilona matematikaverseny

IV.

Jádi Dominik
Kiss Bálint
Molnár Kamilla

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Zrínyi Ilona matematikaverseny

V.

Géczi Ákos
Mamuzsics Gergő
Mihócza Bendegúz

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Soltészné Almási Ildikó

Jedlik Ányos fizikaverseny

I.

Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Bendegúz Nyelvész verseny

I.

Jádi Dominik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Bendegúz Nyelvész verseny

I.

Mamuzsics Gergő

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Kriston Vízi Józsefné

Bendegúz Nyelvész verseny

III.

Szabó Hanna

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Novákné Korossy Judit

Bendegúz Nyelvész verseny

IV.

Kiss Benedek

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Bartáné Molnár Anikó

Bendegúz Nyelvész verseny

IV.

Nyíri Kata

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Dr. Csorbáné G. Erzsébet

Bendegúz Nyelvész verseny

III.

Somodi Soma

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Fábián Istvánné

Bendegúz Nyelvész verseny

VI.

Danka Petra

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Kriston Vízi Józsefné

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

II.

Kiss Benedek

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Bartáné Molnár Anikó

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

VI.

Rigó Luca

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Kriston Vízi Józsefné

Megyei mesemondó verseny

I.

Tóth Zóra

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Pásztiné Liptai Edina

Kenguru angol nyelvi verseny

V.

Balanyi Laura

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Mózesné

Kenguru angol nyelvi verseny

V.

Géczi Ákos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Farkas Ágnes

Kenguru angol nyelvi verseny

III.

Földházi Tamás

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Mózesné

Kenguru angol nyelvi verseny

V.

Kökény Petra

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Mózesné

Kenguru angol nyelvi verseny

VI.

Bíró Henrik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Mózesné

Országos angol verseny

VI.

Csáky Janka

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Farkas Ágnes

Kenguru német nyelvi verseny

II.

Ormai Adrienn

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Pálné

Kenguru német nyelvi verseny

III.

Biliczki Judit

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Pálné

Kenguru német nyelvi verseny

IV.

Strung Laura

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Pálné

Kenguru német nyelvi verseny

VI.

Szabó Sándor

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Pálné

Kenguru német nyelvi verseny

VI.

Oláh Viktória

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Strungné Kiss Judit

Megyei elsősegély nyújtási verseny

IV.

Balanyi Laura
Kollár Krisztina
Sárai-Szabó Levente

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Ovárdics Zsolt

 

 

 

 

 

 

Városi versenyek I-III.

 

Verseny neve

Helyezés

Tanuló neve

Iskola

Felkészítő tanár neve

Kerékpáros Iskola Kupa

II-III.

Rudolf Rebeka
Holló Evelin
Bekány Ádám
Szűcs András

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Ovárdics Zsolt

Arany János matematikaverseny

II.

Ávár Bence

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Ürögdi Judit

Városi helyesírási verseny
(Béke iskola)

III.

Jádi Dominik

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Városi anyanyelvi és kommunikációs verseny
(Magyar Ilona iskola)

III.

Danka Petra

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Kriston Vízi Józsefné

Városi anyanyelvi és kommunikációs verseny
(Magyar Ilona iskola)

III.

Kiss Benedek

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Bartáné Molnár Anikó

Malomverseny

III.

Prónai Tamás

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Csepcsányi Éva

Angol verseny
(Vásárhelyi iskola)

III.

Oláh Viktória

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Farkas Ágnes

Országismereti verseny angol nyelvből
(Magyar Ilona iskola)

I.

Palotai Annamária
Böjthe Alexandra
Gajdácsi Bence

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Farkas Ágnes

Országismereti verseny angol nyelvből
(Magyar Ilona iskola

II.

Balanyi Laura
Iszer Fanni
Palásti Molli

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Mózesné

Országismereti verseny angol nyelvből
(Magyar Ilona iskola

II.

Barta Fruzsina
Csáky Janka
Géczi Ákos

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Farkas Ágnes

Országismereti verseny német nyelvből
(Magyar Ilona iskola

II.

Rigó Luca
Strung Laura
Tóth Evelin

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tóth Pálné

Kecskemét város polgára leszek
(Béke iskola)

II.

Csomor Tamás
Verdon Márton
Szabó Hanna
Dali Tünde

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Tercsiné Tóth Ilona

Petőfi szavalóverseny

II.

Ollé Réka

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Árkossy Eszter

Petőfi szavalóverseny

III.

Kiss Viktória

Belvárosi Óvoda és Általános Iskola
Zrínyi Ilona Általános Iskolája

Árkossy Eszter

 

     

 

2013-06-21

Orchidea-Pangea matematika verseny eredményhirdetése

 

A ORCHIDEA Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium a 2012/13-as tanévben 5. alkalommal rendezte meg országos tehetségkutató versenyét. A mi iskolánk második alkalommal vett részt a megmérettetésen, a 3-8. évfolyam minden tanulója nevezett és versenyzett a teszt típusú verseny I. fordulójában.
A következő iskolai győztesek jutottak tovább minden évfolyamból a verseny döntőjébe:

Somodi Soma Tamás 3.b
Jádi Dominik 4.c
Murár Bettina 5.a
Jávorka András 6.b
Géczi Ákos 7.a
Bíró Henrik 8.b

 

2013. június 21-én rendezték meg Budapesten, a Marriott Hotel egyik dísztermében az ünnepélyes eredményhirdetést, melyre a legeredményesebb diákokat és iskolákat hívták meg. Közülünk Géczi Ákos vehetett át díszoklevelet és ajándékcsomagot (országos 8. helyezettként).
Nagy meglepetés érte iskolánkat képviselő Soltészné Almási Ildikó tanárnőt is (Ákos felkészítő tanárát). Iskolánk nevében ő vehette át az egyik oklevelet, mely annak a 3 intézménynek járt, amely a legtöbb diákot benevezte, sőt a mi diákjaink olyan szép eredményt értek el az országos fordulón, amiért a legeredményesebb 3 iskola közé kerültünk. Ezért is külön oklevelet kaptunk.

Büszkék vagyunk Ákosra, de Somára, Dominikre, Bettinára, Andrásra, és Henrikre is, valamint felkészítő tanáraikra.

 

     

 

 

2013-05-19

Bács-Kiskun megyei Matematikaverseny legeredményesebb zrínyis tanulói

 

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány a 2012-13-as tanévben kétfordulós megyei matematikaversenyt rendezett a 3-8. osztályos tanulóknak. A verseny 3-4. osztályokban egy-egy, 5-8. osztályokban két-két (általános iskola és gimnázium) kategóriában került kiírásra. Az eredményhirdetésre május 19-én került sor, ahová a megye legjobb eredményt elért diákjait hívták be.

    header image 2

 

 

header image 2

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

     

 

2013-04-25

Országos Logika Verseny

 

A győri Nádorvárosi Főigazgatóság Gárdonyi Géza Általános Iskola által szervezett verseny 2012-2013-as tanév szeptemberében indított logika versenyének levelezős fordulói nemrégiben lezajlottak. A kezdeményezés ismét sikeres volt, az induló gyerekeknek tetszettek a feladatok. Sok tanuló adott egy-egy feladatra ötletes és különleges megoldást. A versenyen az ország 131 iskolájából 950 tanuló vett részt. Az áprilisi döntőkön 68 iskola 201 diákja mérheti össze tudását. A kecskeméti Zrínyi Ilona Általános Iskola diákjai közül 13 versenyző jutott be a budapesti döntőbe, már ez is nagy dicsőség. A legsikeresebbek a helyszínen tárgyjutalmakat vehettek át. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak egyaránt!

header image 2

A képen a verseny legeredményesebb zrínyis diákja, Zsigó Dávid 3. osztályos tanulónk látható (felkészítő tanára: Fábián Istvánné).

 

NÉV

Évfo-lyam

FELKÉSZÍTŐ TANÁR NEVE

Országos döntőn elért eredménye

Zsigó Dávid

3.

Fábián Istvánné

3

Horváth Jázmin

2.

Pásztiné Liptai Edina

5

Bán Bence

4.

Csepcsányi Éva

8

Somodi Soma Tamás

3.

Fábián Istvánné, Koleszár Edit

9

Szentesi Villő

3.

Fábián Istvánné

10

Kiss Bálint

4.

Csepcsányi Éva

10

Mamuzsics Gergő

7.

Soltészné Almási Ildikó, Csordás Mihály

12

Tóth Attila

4.

Csepcsányi Éva

15

Pullai Zsombor

2.

Pásztiné Liptai Edina

18

Jádi Dominik

4.

Csepcsányi Éva

22

Drabant Anita

4.

Csepcsányi Éva

24

Papp Hanna

3.

Benkó Anna, Fábián Istvánné

41

Antal Zsanett

4.

Csepcsányi Éva

42

     

 

2013-03-25

Helyesíró verseny a Zrínyiben

 

A helyesíró verseny március 25-én /hétfőn/ volt 2., 3. és 4. osztályosoknak.
Minden osztályból 3 tanuló vehetett részt rajta.
A feladatok: tollbamondás, hibás szöveg javítása, helyesírási TOTÓ.

Helyezettek:

header image 2

header image 2

     

 

2013-03-21

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

 

A Zalai Matematikai Tehetségekért Alapítvány, a Veszprémi Egyetem Műszaki Informatikai Kar, és a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium matematika munkaközössége segítségével, a 2012/2013-es tanévben is megrendezte Magyarországon, a Kangourou sans Frontieres nemzetközi alapítvány által koordinált Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyt. Ezen a versenyen a zrínyisek közül is bárki részt vehet, a könnyebb és nehezebb feladatok együtt mindenki számára sikerélményt biztosítanak. A verseny elsődleges célja, hogy népszerűsítse a matematikát. Így lett a verseny időtartama a matematika ünnepe szerte Európában!

 

A versenyen résztvevő zrínyisek közül álljon itt azoknak a neve, akik megyei szinten évfolyamonként a 20 legkiválóbb diák közé kerültek:

Évfolyam

Megyei helyezés

Név

Felkészítő tanár neve

2

4

Labancz Barnabás

Ürögdi Judit

2

7

Kohut Márk Balázs

Ürögdi Judit

3

7

Zsigó Dávid

Fábián Istvánné

3

10

Bali Dorka

Fábián Istvánné

3

16

Somodi Soma Tamás

Fábián Istvánné, Koleszár Edit

3

18

Gombos Ádám

Szentendreiné Machács Ágnes

4

1

Kiss Bálint

Csepcsányi Éva

4

5

Póczonyi Anna

Csepcsányi Éva

4

14

Kiss Réka

Csepcsányi Éva

4

19

Jádi Dominik

Csepcsányi Éva

6

10

Jávorka András

Aszódiné Pálfi Edit

6

12

Szentesi Lázár

Aszódiné Pálfi Edit

6

17

Dobosi Péter

Aszódiné Pálfi Edit

6

19

Makai Levente

Aszódiné Pálfi Edit

7

9

Szénási Attila

Soltészné Almási Ildikó, Csordás Mihály

7

10

Mamuzsics Gergő

Soltészné Almási Ildikó, Csordás Mihály

7

12

Mihócza Bendegúz

Soltészné Almási Ildikó

7

19

Rigó Luca

Soltészné Almási Ildikó

8

6

Drahanovszki Vilmos

Brenyó Mihályné, Csordásné Szécsi Jolán

8

9

Békési Botond

Brenyó Mihályné

8

11

Bíró Henrik

Brenyó Mihályné

     

 

 

 

Kockakobak verseny eredményei 

2012-11-30

 

Géczi Ákos    7.o.                  

 felkészítő tanár: 

országos V. helyezett

 

Soltészné Almási Ildikó, Csordás Mihály

Drahanovszki Vilmos    8.o                        

 felkészítő tanár: 

országos VI. helyezett

 

Brenyó Mihályné, Csordásné Szécsi Jolán
Kiss Bálint       4.o                                        felkészítő tanár: 

országos  VIII. helyezett

 

Csepcsányi Éva
Somodi Soma      3.o                     felkészítő tanár:  

országos X. helyezett     

 

Fábián Istvánné
Gyepes Dávid        8.o                         felkészítő tanár:
országos XI. helyezett 
Brenyó Mihályné

 

 

header image 2
 
Géczi Ákos 
   

 

 

header image 2
<<kép nagyítás

Géczi Ákos

csoport 

   

 

 

header image 2
 
Soltészné Almási Ildikó
   

 

 

header image 2
 
Kiss Bálint
   

 

 

header image 2
 

Csepcsányi Éva

   

 

 

header image 2
<<kép nagyítás
Gyepes Dávid 
   

 

 

header image 2
 
Brenyó Mihályné 
   

 

 

header image 2
 
   

 

 

header image 2
<<kép nagyítás
Somodi Soma
   

 

 

header image 2
 
Drahanovszki Vilmos
   

 

 

header image 2
 
header image 2
   

 

 

header image 2
 
Tanáraink
     
     
     

 

 

 

 

 

A 2012/13-AS TANÉV

LEGKIEMELKEDŐBB TANULMÁNYIEREDMÉNYEI

 

Bolyai matematika csapatverseny


Sluszkulcs az uzsis zacsiban   csapata (8. osztály)   megyei VI. hely
Balanyi Laura, Gyepes Dávid, Lázár Ábrahám, Szűcs András

Felkészítő tanár: Brenyó Mihályné

 

Fejtörők csapata  (3. osztály )  megyei  I. hely          országos X. hely  
Tagjai: Kelemen Barna Kadosa, Palásti László, Somodi Soma Tamás, Zsigó Dávid

Felkészítő tanár: Fábián Istvánné

 

Matekkalandorok csapata  (4. osztály)       megyei II. hely
Tagjai: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Felkészítő tanár: Csepcsányi Éva

 

OriGo csapata  (7. osztály)            megyei IV. hely
Tagjai: Géczi Ákos, Mamuzsics Gergő, Szénási Attila, Ádám Regina

Felkészítő tanár: Soltészné Almási Ildikó

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Magyarázók  (3. osztály)               I. hely
Tagjai: Palásti László, Perneki Dóra, Somodi Soma, Zsigó Dávid

Felkészítő tanár: Fábián Istvánné

 

Táltosok  (4. osztály)      IV. hely
Tagjai: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Felkészítő tanár: Csepcsányi Éva

Magyarmágusok (4. osztály)        VI. hely
Tagjai: Dali Tünde, Kovács Márk, Szabó Hanna, Vidovics Panna

Felkészítő tanár: Novákné Korossy Judit

Tudósok(k)  (7. osztály)                V. hely
Tagjai: Csáky Janka, Mihócza Bendegúz, Molnár Petra, Rigó Luca

Felkészítő tanár: Kriston Vízi Józsefné

 

 

Vers – és prózamondó verseny (Bolyai Gimnázium)

Zubornyák Emese Különdíj

 

 

 

 

 

Header image

2011/2012

 

Verseny eredmények 2011/12 tanév legnagyobb tanulmányi versenyeredményei
letöltés >
Header image
 
 

Országos versenyek I-V. hely

tovább>  
 
 

Regionális versenyek I-V. hely

tovább>  
 
 

Megyei versenyek  I-V. hely

tovább>  
 
 

Városii versenyek  I-III. hely

tovább>  
 

 

 

DIÁKSPORT

2011/2012

tovább>
 

 

 

 

 

 

Header image

2010/2011

 

Verseny eredmények 2010/11 tanév legnagyobb tanulmányi versenyeredményei tovább> tovább >
 

 

legnagyobb sportsikerei tovább >
     

 

 

   

 

Header image

2009/2010

 

Verseny eredmények 2009/10 tanév legkiemelkedőbb tanulmányi versenyeredmények tovább >
 

 

   

 

 

   

 

Header image

2008/2009

 

Verseny eredmények 2008/09 tanév Bolyai Matematikai Csapatverseny tovább >
 

 

legkiemelkedőbb tanulmányi versenyeredmények tovább >