Header imageheader image 2header image 2  
PEDAGÓGUSAINK

 

 

 

 

 

 

   

2013. szeptember 1-jétől intézményvezető: 

Tóth Lászlóné

matematika-fizika szakos tanár.

Tel.: 76-326-149
Fax: 76-508-496
Mobil: 30-977-9923

e-mail: belvaros.kmet@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Csengetési rend
1. óra
8.00-8.45
2. óra
9.00-9.45
3. óra
10.00-10.45
4. óra
11.00-11.45
5. óra
11.55-12.40
6. óra
12.50-13.35

 

 

 

 

Iskolánk pedagógusai a 2017/2018-as tanévben

Pedagógus neve
végzettsége
szakképesítése
osztályfőnök
Tóth Lászlóné
intézményvezető
egyetem
tanár
 
matematika
 
fizika
 
Knódel Éva
intézményvezető-helyettes
egyetem
tanító, tanár
 
testnevelés
 
földrajz
 
Kis Bernadett           intézményvezető-helyettes
főiskola
tanító
 
 
Kisné Tóth Ildikó
intézményvezető-helyettes
főiskola
tanár
 
magyar
 
történelem
 
etika
Ürögdi Judit
főiskola
tanító
1.a
Pásztiné Liptai Edina
főiskola
tanító
1.b
Tóth Ildikó
főiskola
tanító
1.c
Faragó Jánosné
főiskola
tanító
2.a
Csorbáné Gregus Erzsébet
főiskola
tanító
2.b
Molnárné Derdák Hajnalka
főiskola
tanító
2.c
Csepcsányi Éva
főiskola
tanító
3.a
Nagyné Groska Ágnes
főiskola
tanító
3.b
Murár Gáborné
főiskola
tanító
3.c
Benkó Anna
főiskola
tanító
4.a
Deréky Lilla
főiskola
tanító
4.b
Szentendreiné Machács Ágnes
főiskola
tanító
4.c
Ludvig Magdolna 
főiskola
tanító
1.a
Kokályné Kelemen Anita
főiskola
tanító
1.b
Gyulainé Ladányi Marianna
főiskola
tanító
1.c
Hajdu Éva
főiskola
tanító
2.a
Csépányi Csilla
főiskola
tanító
2.b
Békési Rolandné
főiskola
tanító
2.c
Varga Klára
főiskola
tanító
3.a

Csománé Süpek Ildikó
főiskola
tanító
3.b
Gubicza Erika
főiskola
tanító
3.c
Fábián Istvánné
főiskola
tanító
4.a
Szemlér Ákos
főiskola
tanító
4.b
Bakné Hideg Ágnes
főiskola
tanító
4.c
Aszódiné Pálfi Edit
főiskola
matematika
6.b
rajz
 
Árkossy Eszter
egyetem
magyar
6.c
angol
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
főiskola
matematika
 
fizika
 
Dobos Attila
főiskola
számítástechnika
 
mérnöktanár
 

Dobosné Seöbő Szilvia
főiskola
német
8.a
etika
Eszikné Majoros Evelin
egyetem
angol
7.a
etika
Farkas Ágnes
egyetem
angol
6.a
Réthey Erzsébet
egyetem
testnevelés
8.c
Jobbágy Aranka
főiskola
magyar
7.b
tánc-és dráma
etika
Juhász Zoltán
főiskola
testnevelés
 
földrajz
Kiss Andrea
főiskola
történelem
8.b
orosz
etika
Kiss Judit
főiskola
német
5.c
ének
Nagy Krisztina
főiskola
biológia
7.c
kémia
Ovárdics Albert Zsolt
egyetem
fizika
 
technika
 
Tóth Mózesné
egyetem
történelem
 
orosz
 
angol
 
Meskóné Farkas Gabriella
főiskola
matematika
5.a
testnevelés
Bartáné Molnár Anikó
főiskola
magyar
5.b
történelem
etika
Soltészné Almási Ildikó
főiskola
matematika
5.d
technika
Fürdős Éva
főiskola
földrajz
 
Tánczos Lívia
főiskola
tanító
 
Kutiné Tóth Márta
főiskola
ének
 
Farkas László
egyetem
rajz
 
Uhl Veronika
főiskola
gyógypedagógus
 
Bertalan Tamásné  
főiskola
tanár
 
Novákné Korossy Judit
főiskola
tanító
 
Zajaczné Dora Éva
főiskola
hittan
 
könyvtár
 
etika
 
Nagy Ildikó
főiskola
iskolapszichológus
 

 

 

Alkalmazott neve végzettsége szakképesítése betöltött munkakör
  szakközépiskolai általános ápoló, általános  
Minkóné Bírta Lívia asszisztens, csecsemő és iskolatitkár
érettségi gyermekgondozó, gépíró,
   
    ECDL  
       
    jegyzőkönyv-vezetői,  
  szakközépiskolai gyorsírói, gépírói,  
Vörös Imréné igazgatási ügyintézői, iskolatitkár
érettségi
  pénzügyi és számviteli  
     
    ügyintéző, ECDL  
       
  szakközépiskolai felsőfokú rendszergazda  
Cserepes Szabolcs mérnökinformatikus- rendszergazda
érettségi
  asszisztens  
     
       
Kiss Kristóf gimnáziumi általános rendszergazda rendszergazda
érettségi
     
       
  szakközépiskolai kötőipari-konfekciós  
Szabó Zsuzsanna Katalin szakmunkás, pedagógiai asszisztens
érettségi
    pedagógiai asszisztens  
       
Pethesné Miklós Katalin gimnáziumi számítógép kezelő- pedagógiai asszisztens
érettségi használó

 

 

 

   

 

Iskola által szervezett foglalkozások / szakkörök  2017-2018-as tanévben
 

 

Szakköri foglalkozások

 

Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola          2017-2018.

Szakkör
Helye
Ideje
Vezeti
Egyéb
Labdás előkészítő
1-2.o.
csarnok
hétfő
16.15-17.00
Juhász Zoltán
térítéses
Kosárlabda
csarnok
csütörtök
16.00-17.00
Réthey Erzsébet
Mercédesz Akadémia
Atlétika
csarnok
kedd
16.00-17.00 (alsó t.)
Réthey Erzsébet
térítéses
Úszás
Református Tanuszoda
csütörtök
13.00-14.00
Csocsóné Ildikó
Krániczné Andrea
1500Ft/alkalom
Karate
(kezdő, haladó)
tornaterem
hétfő és szerda
16.00-17.00
Szabó Rózsa
egyesületi díj
Néptánc
tornaterem
Balogh Ildikó
3400Ft/hó
Színjátszó
tornaterem
szerda és csüt.
13.45-14.30
Benkó Anna
ingyenes
Selyemfestés
28. terem
kedd
13.35-14.15
Tóth Ildikó
2000Ft/hó
Tűzzománc
fejlesztő terem
péntek
12.30-14.00
Uhl Vera
3000Ft/hó
Kézműves
fejlesztő terem
hétfő
12.40-14.30
Csépányi Csilla
2000 Ft/hó
Asztalitenisz
1.o
Kondi
Röplabda
3.,4.o.
Csarnok
Szerda
16-17
Juhász Zoltán
2500 Ft/hó
Tánc aerobic
1-4.o
Tóth Alexandra
500 Ft/alkalom
Önvédelem
4.o
kedd:16.15-17.15
Szemlér Ákos
2000 Ft/hó
Kerámia
hétfő, péntek
6.,7. óra
2000 Ft/hó
Szolfézs
hétfő, szerda 6.óra Szám.II
hétfő, szerda 7. óra:28.terem
hétfő, szerda
13-13.45 2.a/b
13.45-14.30 2.c
Zeneiskola
Szolfézs
kedd:28. terem
péntek:28. terem
kedd, péntek
13-13.45 3. osztály
Zeneiskola
Informatika
szakkör
3.a
  Szám. I
hétfő 6. óra
1250 - 1335
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika
szakkör
3.b
Szám. I
csütörtök 6. óra
1250 - 1335
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika
szakkör
3.c
Szám. I
szerda 6. óra
1250 - 1335
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika
szakkör
4.a
Szám. I
szerda 6.óra
1400 -1445
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika
szakkör
4.b
Szám. I
hétfő
1530 - 1615
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika
szakkör
4.c
Szám. I
kedd
1400 -1445
Ovárdics Zsolt
ingyenes
ANGOL
SZAKKÖR
1.o.
Péntek
5. óra
Kis Bernadett
Tánczos Lívia
Ludwig Magdolna
ingyenes
ANGOL
SZAKKÖR
2.o.
Hétfő
5. óra
Szerda
5. óra
Kis Bernadett
Tánczos Lívia
ingyenes
ANGOL
Szakkör
3.o.
Hétfő
6. óra
Kis Bernadett
Tánczos Lívia
ingyenes
Német
Szakkör
1.o.
Péntek
5. óra
Kiss Judit
ingyenes
Német
Szakkör
2.o.
Hétfő
5. óra
Kiss Judit
ingyenes
Német szakkör
3.o.
Hétfő
6. óra
Kiss Judit
ingyenes
Matematika
6.o
18. terem
Hétfő
6. óra
Tóth Lászlóné
ingyenes
Magyar felvételi előkészítő
8.a
19. terem
Szerda
6. óra
Bartáné  Molnár Anikó
ingyenes
Matematika Szakkör
5.o
42. terem
Szerda
6. óra
Soltészné Almás Ildikó
ingyenes
Matematika felvételi előkészítő
8.o
42. terem
Szerda
7. óra
Soltészné Almás Ildikó
ingyenes
Magyar felvételi előkészítő
8.b
19. terem
Kedd
6. óra
Árkossy Eszter
ingyenes
Matematika Szakkör
7.o
21. terem
Szerda
7. óra
Aszódiné Pálfi Edit
ingyenes
Fizika
Szakkör
7.o
18. terem
Csütörtök
7. óra
Csaplárné Molnár Zsuzsanna
ingyenes
Német
Szakkör
7.o
26. terem
Szerda
7. óra
Dobosné Seöbö Szilvia
ingyenes
Német
Szakkör
8.o
26. terem
Péntek
0.óra
Dobosné Seöbö Szilvia
ingyenes
Angol
Szakkör
6.a
Fejl. terem
Hétfő
6. óra
Farkas Ágnes
ingyenes
Angol Szakkör
8.a,b.,c
20. terem
Szerda 7. óra
Csütörtök 7. óra
Péntek 6. óra
Tóth Mózesné
ingyenes
Magyar felvételi előkészítő
8.c
19. terem
Kedd
7. óra
Jobbágy Aranka
ingyenes
Történelem
Szakkör
6.a.,b
23. terem
Kedd
7.-8. óra
Kiss Andrea
ingyenes
Történelem
Szakkör
6.c
23. terem
Csütörtök
7.-8. óra
Kiss Andrea
ingyenes
Énekkar
3.-8.o.
28. terem
Kedd, Péntek
6. óra
Kiss Judit
ingyenes
Informatika Szakkör
5.a
Inf. I.
Hétfő
1400 -1445
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika Szakkör
5.b
Inf. I.
Csütörtök
1400 -1445
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika Szakkör
5.c
Inf. I.
Csütörtök 1445 -1530
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Informatika Szakkör
5.d
Inf. I.
Csütörtök
1530 - 1615
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Elsősegély
Inf. I.
csütörtök
1445 -1530
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Elsősegély
Inf. I.
csütörtök
1530 - 1615
Ovárdics Zsolt
ingyenes
Matematika felvételi előkészítő
8.o
18. terem
Csütörtök
5. óra
Meskóné Farkas Gabriella
ingyenes

 

 

   

 

 

Hittanórák                A/B hét

 

Római katolikus

Református

Evangélikus

Adventista

Hit Gyülekezet

Baptista

Görög kat.

1. évfolyam
hétfő 5. óra
29 fő
41-es / templom
5 fő
kerámia
4 fő
napközis tanári
 
1 fő
Hajni terme
2. évfolyam
kedd 5. óra
28 fő
41-es
8 fő
12
3 fő
napközis tanári
1 fő
Hajni terme
1 fő
orvosi
2 fő
kerámia
3. évfolyam
szerda 5. óra
34 fő
41-es / templom
7 fő
kerámia
1 fő
orvosi
1 fő
kerámia
1 fő
Hajni terme
4. évfolyam
csütörtök 5. óra
22 fő
41-es
7 fő
kerámia
5 fő
napközis tanári
1fő
orvosi
5. évfolyam
hétfő 6. óra
28 fő
41-es
5 fő
kerámia
 
6. évfolyam
kedd 6. óra
11 fő
41-es
6 fő
napközis tanári
 
1 fő
orvosi
2 fő
kerámia
7. évfolyam
Szerda 6. óra
14 fő
41-es
4 fő
kerámia
 
2 fő
orvosi
8. évfolyam
csütörtök 6. óra
9 fő
41-es
5 fő
kerámia
1 fő
kerámia
1 fő
orvosi

 

 

   

 

Kincskereső órák                   A/B hét

Osztály

A foglalkozások ideje

Foglalkozásvezető

1.a
csütörtök 6. óra Faragó Jánosné
1.b
csütörtök 6. óra Csorbáné G. Erzsébet
1.c
kedd 8. óra Molnárné D. Hajnalka
2.a
hétfő 6. óra Ürögdi Judit
2.b
hétfő 6. óra Pásztiné L. Edina
2.c
hétfő 6. óra Tóth Ildikó
3.a
szerda 6. óra Benkó Anna
3.b
hétfő 5. óra Deréky Lilla
3.c
kedd 5. óra Szentendeiné M. Ágnes
4.a
csütörtök 6. óra Csepcsányi Éva
4.b
kedd 6. óra Nagyné Groska Ágnes
4.c
csütörtök 6. óra Murár Gáborné
4.d
kedd 6. óra Kis Bernadett

 

 

     
   

 

Táncórák                   A/B hét - helye: kistornaterem

Pedagógus

Óra neve

Ideje

Helye

Szemerédi Bea modern tánc kedd/szerda
13.30-14.30
kistornaterem
Balogh Ildikó néptánc kedd
péntek
kistornaterem

 

 

   

 

Művészeti szakkörök                   A/B hét

Pedagógus

Óra neve

Ideje

Váradi Kata kerámia szakkör- alsó
kerámia szakkör- felső
kedd: felső: 14.30-16.00
kedd: alsó. 16.15-17.00
Uhl Veronika Tűzzománc szakkör péntek 13.00-14.30
Tóth Ildikó Selyemfestő szakkör szerda 7. óra
Csépányi Csilla Kézműves szakkör csütörtök 12.40-14.30
Kiss Judit énekkar kedd 6. óra
Benkó Anna színjátszó szakkör szerda, csütörtök 7. óra

 

 

   

 

Szolfézs                   A/ B hét

Pedagógus
Csoport
Ideje
Tary Timótné
2. évfolyam
hétfő 6. óra
kedd 6. óra
csütörtök 6. óra
Tary Timótné
3. évfolyam
hétfő 7. óra
csütörtök 7. óra
Horváthné Erdélyi Zsuzsanna
4. évfolyam
kedd 7. óra
péntek 7. óra

 

 

 
   

 

Egyéb                   A/ B hét

Pedagógus
Óra neve
Ideje

 

   

 

Ebédelési rend                  

EBÉDELÉSI REND
                  nap
időpont
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
11.45 - 12.05
1.a;
1.a;
 1,a; 2.a; 2.b 
 1,a; 2.b; 4.d 
1,a; 2.a; 2.b
12.05 - 12.25
 2.a; 2.b
 2.a; 2.b 
 
 2.a
12.25 - 12.40
1.c; 2.c; 4.a
1.c; 2.c; 4.a  
1.c; 2.c; 4.a
1.c; 2.c; 4.a
1.c; 2.c; 4.a; 4.c
 12.40 -13.00
Felső tagozat
Felső tagozat
Felső tagozat
Felső tagozat
Felső tagozat
 13.00 -13.20
1.b; 3.a; 3.b; 3.c; 4.d
1.b; 3.b; 3.c; 4.c; 4.d
1.b; 3.a; 3.b; 3.c; 4.d
1.b; 3.b; 3.c; 4.b
1.b; 3.a; 3.b; 3.c; 4.d
13.20
4.b; 4.c
3.a; 4.b
4.b; 4.c
3.a; 4.b
4.b

 

 

 

 
 
   

 

Tömegsport  foglalkozások

 

 

 

   

 

Testnevelés órák helyei        2016 - 2017 -es tanév

Idő
HÉTFŐ
KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
Csarnok
Tornat.
Kondit
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
8.00-8.45
5.a
1.a
4.b
4.a
4.b
2.a
7.c
1.a
4.d
4.c
2.b
1.c
7.b
1.b
6.a
9.00-9.45
3.a
1.b
2.c
3.c
2.c
2.b
8.c
1.b
5.a
4.d
2.a
4.a
6.b
1.c
1.a
10.00-10.45
5.b
1.c
4.c
8.a
4.d
 
4.b
3.c
3.a
6.a
5.a
5.c
7.c
2.c
3.c
11.00-11.45
7.a
2.a
3.b
3.b
4.c
 
6.b
6.a
7.b
6.c
3.a
7.a
5.c
5.b
8.a
11.55-12.40
6.c
2.b
8.b
8.c
6.b
 
8.b
5.c
6.c
8.b
3.b
5.b
7.a
4.a
8.c
12.50-13.35
7.b
 
7.c
 
8.a
 
K
RöplabdaJuhász Zoltán
Csarnok
Tornaterem
Kondit
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
Csarnok
Tornat.
Kondi
Udvar
13.45- 14.30
K
Labdarúgás
7-8.o
Juhász Zoltán
8.b
13.30-14.45
Modern tánc
Szemerédi
Bea
K
Asztalitenisz
Juhász Zoltán
K
Labdajátékok
5-8.o
Juhász Zoltán
13.30-14.45
Modern tánc
Szemerédi
Bea
K
Íjászat
Réthey
Erzsébet
K
Floorball fiú
2-5.o.
Réthey
Erzsébet
K
Asztalitenisz
Juhász Zoltán
K
Röplabda
5-8.o
Juhász Zoltán
K
Íjászat
Réthey
Erzsébet
14.30-15.15
K
Labdarúgás
7-8.o
Juhász Zoltán
 
K
Atlétika
5-8.o.
Réthey
Erzsébet
K
Labdajátékok
5-8.o
Juhász Zoltán
K
Íjászat
Réthey
Erzsébet
8.a
K
Atlétika
5-8.o.
Réthey
Erzsébet
K
Röplabda
5-8.o
Juhász Zoltán
K
Íjászat
Réthey
Erzsébet
15.15-16.00
K
Labdarúgás
7-8.o
Juhász Zoltán
 
K
Atlétika
5-8.o.
Réthey
Erzsébet
K
Asztalitenisz
Juhász Zoltán
K
Labdajátékok
5-8.o
Juhász Zoltán
K
Atlétika
5-8.o.
TS
Réthey
Erzsébet
                     
 K
Konditorna
Juhász Zoltán
K
Röplabda
5-8.o
Juhász Zoltán
16.15-17.00
Labdás előkészítő
2.o
Juhász
Zoltán

(fiz)

Karate-alsó
Szabó Rózsa
 
Atlétika-alsó
Réthey
Erzsébet

(fiz)
16.30-18.00
Néptánc
Balogh Ildikó

1.o labdás edzés
Juhász
Zoltán

(fiz)

Karate-alsó
Szabó Rózsa
Kosár Akadémia
2-5.o
TS
Réthey
Erzsébet

Karate-alsó
Szabó Rózsa

KESI
Röplabda

Juhász
Zoltán
16.30-18.00
Néptánc
Balogh Ildikó
17.00-18.00
KESI röplabda

Juhász
Zoltán

Karate-alsó
Szabó Rózsa
Kosárlabda
tanári 
Réthey
Erzsébet
16.30-18.00
Néptánc
Balogh Ildikó
KESI röplabda
III. kcs
Juhász
Zoltán

OTP
tanári konditorna
Réthey
Erzsébet

KESI
Röplabda

Csizmadia Sz.
16.30-18.00
Néptánc
Balogh Ildikó
18.00-18.30
KESI röplabda

Juhász
Zoltán
18.15-19.30
Kungfu
Nagy László
Városháza – röplabda
felnőtt
bérlés
KESI röplabda
III. kcs
Juhász
Zoltán
18-19.30
Capueria
RÖPKESE
NB II
18.00-19.30
Kungfu
Nagy László

KESI
Röplabda

Csizmadia Sz.
18.30-19.00
KESI röplabda
Gyermek lány
Csizmadia
Szabolcs
18.00-19.30
Kungfu
Nagy László
Városháza – röplabda
felnőtt
bérlés
18-19.30
Capueria
RÖPKESE
NB II
18.00-19.30
Kungfu
Nagy László

KESI
Röplabda

Csizmadia Sz.
19.00-20.00
KESI röplabda
Gyermek lány
Csizmadia
Szabolcs
18.00-19.30
Kungfu
Nagy László
18-19.30
Capueria
RÖPKESE
NB II
18.00-19.30
Kungfu
Nagy László

 

 

 

Szülői értekezletek a 2016/2017. tanévben

 

Időpont

Téma

1.
Szeptember 2. és 13.
2.
November 14.
Pályaválasztási szülői értekezlet (8. évfolyam)
3.
Február 6. és 9.
4.
Május 16.
Ballagással kapcsolatos szülői értekezlet
5.
Június 8.
Szülői értekezlet a leendő 1. osztályosok szülői számára

 

Fogadóórák rendje a 2016/2017. tanévben

 

Időpont

1.
November 21.
2.
Április 24.