2018-04-20

Tehetségek napja 2018

Iskolánkban a tehetséggondozásnak régi hagyományai vannak. Őszintén hisszük, hogy mindenki tehetséges valamiben, így iskolánk pedagógusai igyekeznek hatékony segítséget nyújtani tanítványaik számára tehetségük kibontakoztatásához. Ennek iskolánkban számtalan színtere van. Ezek közül az egyik, de minden bizonnyal a leglátványosabb, a Tehetségek napja.

Idén több mint 150 diák lépett fel a közel háromórás, fergeteges show műsorban. Lelkes közönség – szülők, hozzátartozók, pedagógusok, barátok – biztatták tapssal a szereplőket, akik színvonalas produkcióikkal idén is lenyűgöztek minket. Köszönjük a fellépő diákoknak és segítőiknek, hogy a tanév egyik legszebb napja volt április 20-a.

Köszönjük, hogy heteken át próbáltak, hogy örömet szerezzenek nekünk.

Header imageHeader image

A Tehetségek napjának szervezését köszönjük Benkó Annának, aki idén is fáradhatatlanul szervezett, próbált, meghallgatott, sorba rakott, biztatott mindenkit.

Köszönjük Bartáné Molnár Anikónak a segítséget, akinek évek óta szívügye ez a rendezvény. Köszönjük Kis Bernadett intézményvezető helyettes és Kurenkov-Dunai Melinda (Szülői Szervezet vezetője) segítő, koordináló munkáját. Köszönjük Kokályné Kelemen Anitának a gyönyörű díszletet.
Köszönjük a régi zrínyis diákoknak, Dóka Krisztiánnak, Hajdú István Zoltánnak, Farkas Bendegúznak és persze a team vezetőjének, Ovárdics Zsolt tanár úrnak, hogy idén is profi technikai hátteret biztosítottak.

Header imageHeader image

Köszönjük jelenlegi diákjainknak, pedagógusainknak, hogy rengeteget dolgoztak azért, hogy a sportcsarnok színházzá változzon át erre az estére.
Köszönjük a kedves Szülőknek a büfé rengeteg finomságát, a szervezésben nyújtott segítségüket.
Köszönjük a fotókat Aszódiné Pálfi Edit, Zajaczné Dora Éva tanárnőknek és Badó Zsombor 7.c osztályos tanulónak.
És végül köszönet a két ceremóniamesternek, Huliák Kittinek és Tiszai Balázsnak, akik több órán át vezették frissen, jókedvűen a műsort.