Tanuló neve |
Verseny neve |
Oszt. |
Felkészítő
tanár |
Eredmények |
Országos |
Megyei |
Városi |
Lisku Róbert |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
2.c |
Tóth Ildikó |
|
2. |
|
Bondor Blanka |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
4. |
|
Purgel Tamás |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
3. |
|
Almási Fanni |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihály |
|
1. |
|
Szénási Attila |
Országos
Közlekedési
ismeretek versenye |
3.c |
Fábián Istvánné
Ovárdics Zsolt |
|
1. |
|
Bekány Ádám |
Országos
Közlekedési
ismeretek versenye |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona
Ovárdics Zsolt |
|
2. |
|
Kovács Arnold |
Országos Logika Verseny |
3.c |
Fábián Istvánné |
7. |
|
|
Rados Balázs |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
3. |
|
|
Békési Botond |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
9. |
|
|
Drahanovszki Vilmos |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
6. |
|
|
Ragó Ramóna |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
9. |
|
|
Almási Fanni |
Országos Logika Verseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó M. |
8. |
|
|
Okvátovity Zoltán |
Bolyai Regionális
Matematika Verseny |
8.c |
Szabó Antal |
|
2. |
|
Csapatban
Almási Lili
Bajáki Péter
Kovács Martin
Markó Ádám |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
3. o. |
Szentendreiné Machács Ágnes,
Tarapcsik Katalin |
|
3. |
|
Csapatban:
Bondor Blanka
Purgel Tamás
Szabó Barna
Szabó Zsombor |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
4. o. |
Tercsiné Tóth Ilona
Csepcsányi Éva |
|
2. |
|
Csapatban:
Buzási Dániel
Csomor Balázs
Gucsi Bálint
Zsoldos László |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
4. o. |
Tercsiné Tóth Ilona, Novákné Korossy Judit,
Csepcsányi Éva |
|
1. |
|
Csapatban:
Almási Fanni
Dudás Dániel
Détári András
Péteri Lilla |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
6. o. |
Aszódiné Pálfi Edit |
|
2. |
|
Tanuló neve |
Verseny neve |
Oszt. |
Felkészítő
tanár |
Eredmények |
Országos |
Megyei |
Városi |
Lisku Róbert |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
2.c |
Tóth Ildikó |
|
2. |
|
Bondor Blanka |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
4. |
|
Purgel Tamás |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
3. |
|
Almási Fanni |
KENGURU
Nemzetközi
Matematika Verseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó Mihály |
|
1. |
|
Szénási Attila |
Országos
Közlekedési
ismeretek versenye |
3.c |
Fábián Istvánné
Ovárdics Zsolt |
|
1. |
|
Bekány Ádám |
Országos
Közlekedési
ismeretek versenye |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona
Ovárdics Zsolt |
|
2. |
|
Kovács Arnold |
Országos Logika Verseny |
3.c |
Fábián Istvánné |
7. |
|
|
Rados Balázs |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
3. |
|
|
Békési Botond |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
9. |
|
|
Drahanovszki Vilmos |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
6. |
|
|
Ragó Ramóna |
Országos Logika Verseny |
4.a |
Csepcsányi Éva |
9. |
|
|
Almási Fanni |
Országos Logika Verseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó M. |
8. |
|
|
Okvátovity Zoltán |
Bolyai Regionális
Matematika Verseny |
8.c |
Szabó Antal |
|
2. |
|
Csapatban
Almási Lili
Bajáki Péter
Kovács Martin
Markó Ádám |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
3. o. |
Szentendreiné Machács Ágnes,
Tarapcsik Katalin |
|
3. |
|
Csapatban:
Bondor Blanka
Purgel Tamás
Szabó Barna
Szabó Zsombor |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
4. o. |
Tercsiné Tóth Ilona
Csepcsányi Éva |
|
2. |
|
Csapatban:
Buzási Dániel
Csomor Balázs
Gucsi Bálint
Zsoldos László |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
4. o. |
Tercsiné Tóth Ilona, Novákné Korossy Judit,
Csepcsányi Éva |
|
1. |
|
Csapatban:
Almási Fanni
Dudás Dániel
Détári András
Péteri Lilla |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
6. o. |
Aszódiné Pálfi Edit |
|
2. |
|
Tanuló neve |
Verseny neve |
Oszt. |
Felkészítő
tanár |
Eredmények |
Országos |
Megyei |
Városi |
Csapatban:
Bene Bence
Baráth Tamás
Kalmár Patrik
Vezsenyi Ádám |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
7. o. |
Soltészné Almási Ildikó |
|
1. |
|
Csapatban:
Ábrahám Anna Burovicz Damján
Mamuzsics Dóra
Tóth Andrea |
Bolyai Matematika
Csapatverseny |
7. o. |
Soltészné Almási Ildikó |
|
3. |
|
Csapatban:
Bondor Blanka
Csomor Balázs
Magyar-Kiss
László
Durgó Nikolett |
Bolyai Anyanyelvi
Csapatverseny |
4. o. |
Tercsiné Tóth Ilona |
2. |
1. |
|
Csapatban:
Aszódi Júlia, Mamuzsics Dóra
Ungor Enikő
Szilágyi Berta |
Bolyai Anyanyelvi
Csapatverseny |
7. o. |
Kriston Vízi Zsuzsanna |
4. |
2. |
|
Bondor Blanka |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
1. |
|
Zsoldos László |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
4.c |
Novákné Korossy Judit |
|
3. |
|
Kiss Gréta |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
5.c |
Soltészné Almási Ildikó |
|
4. |
|
Péteri Lilla |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit |
|
4. |
|
Csapatban:
Bondor Blanka, Rados Balázs
Zsoldos László |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
4. o. |
Tercsiné Tóth Ilona, Novákné Korossy Judit,
Csepcsányi Éva |
|
1. |
|
Csapatban:
Almási Fanni
Dudás Dániel
Péteri Lilla |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
6. o. |
Aszódiné Pálfi Edit,
Brenyó Mihály |
|
2. |
|
Csapatban:
Bene Bence
Baráth Tamás
Ábrahám Anna |
Zrínyi Ilona /Gordiusz
Matematikaverseny |
7. o. |
Soltészné Almási Ildikó |
|
3. |
|
Gucsi Bálint |
Kalmár László
Matematika Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
3. |
|
Almási Fanni |
Kalmár László
Matematika Verseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó M. |
|
2. |
|
Détári András |
Kalmár László
Matematika Verseny |
6.b |
Aszódiné Pálfi Edit, Brenyó M. |
|
3. |
|
Kiss Gréta |
Kalmár László
Matematika Verseny |
5.c |
Soltészné Almási Ildikó |
|
3. |
|
Bondor Blanka |
Kalmár László
Matematika Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
4. |
|
Tanuló neve |
Verseny neve |
Oszt. |
Felkészítő
tanár |
Eredmények |
Országos |
Megyei |
Városi |
Kiss Gréta |
Bátaszéki
Matematika Verseny |
5.c |
Soltészné Almási Ildikó |
6. |
|
|
Bene Bence |
Jedlik Ányos
Országos Általános Iskolai Fizikaverseny |
7.c |
Csaplárné
Molnár
Zsuzsanna |
|
3. |
|
Bene Bence |
Varga Tamás
Országos
Matematikaverseny |
7.c |
Soltészné Almási Ildikó |
|
3. |
|
Burovincz Damján |
Országos Angol Nyelvi Verseny |
7. b. |
Tóth Mózesné |
5. |
2. |
|
Csapatban:
Burovincz Damján
Süveges Viktória
Tóth Andrea
Mamuzsics Dóra
Szilágyi Berta
Darabos Viktória |
„Tales from Europe”
Regionális Angol Verseny |
7. o. |
Farkas Ágnes
Tóth Mózesné |
|
2. |
|
Magyar-Kiss László Gergely |
Regionális
Szavalóverseny |
4. b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
1. |
|
Michna Halina |
Etwining Angol Nyelvi Kommunikációs Verseny |
7.a |
Honti Emma |
|
1. |
|
Almási Fanni |
Bendegúz Nyelvész
Verseny |
6.b |
Bartáné Molnár Anikó |
18. |
1. |
|
Mamuzsics Dóra |
Bendegúz Nyelvész
Verseny |
7.a |
Kriston Vízi Zsuzsanna |
2. |
2. |
|
Bondor Blanka |
Bendegúz Nyelvész
Verseny |
4.b |
Tercsiné Tóth Ilona |
|
3. |
|
Kiss Gréta |
Bendegúz Nyelvész Verseny |
5.c |
Jobbágy Aranka |
|
3. |
|
Kiss Gréta |
Simonyi Zsigmond
Kárpát-medencei
Helyesírási Verseny |
5.c |
Jobbágy Aranka |
|
2. |
|
Bene Bence |
Varjú Lajos
Természettudományi
Verseny |
7.a |
Dr. Ispánovity Illésné |
|
2. |
|
Baráth Tamás |
Varjú Lajos
Természettudományi
Verseny |
7.a |
Dr. Ispánovity Illésné |
|
3. |
|
Bali Zsombor |
Városi
Helyesírási Verseny |
2.c |
Tóth Ildikó |
|
|
1. |
Hévízi Virág |
Városi
Helyesírási Verseny |
3.c |
Fábián Istvánné |
|
|
1. |
Almási Fanni |
Városi
Anyanyelvi és Kommunikációs Verseny |
6.b |
Bartáné Molnár Anikó |
|
|
1. |
Hévízi Farkas |
Városi Német
Kommunikációs
Verseny |
7.a |
Tóth Pálné |
|
|
1. |
Baráth Tamás 7.c
Tomasák Gergő 7.b
Tomasák Bence 8.c |
Városi Tűzmegelőzési
Verseny |
7-8.o. |
Ovárdics Zsolt |
|
|
1. |