Header imageheader image 2header image 2  

AKTUÁLIS VERSENYEK

 

 

 

 

Header image

 

 

 

 

 

 

A verseny neve Ideje Verseny szervezésért felelős pedagógusok

 

MATEMATIKA

  1.  
Regionális Bolyai matematika verseny december-január Soltészné  A. Ildikó
  1.  
Nemzetközi Kenguru matematikaverseny
nevezési határidő:október 28.
nevezési díj:500 Ft/fő
március 16. Aszódiné P. Edit
  1.  
Zrínyi Ilona matematikaverseny
nevezési határidő: november 15.
nevezési díj. 1000 Ft/fő
megyei: február 17.
országos: április 12-14.
Csaplárné M. Zsuzsanna
Meskóné Gabriella
  1.  
Varga Tamás matematika verseny
nevezési határidő:november 11.
nevezési díj:1000 Ft/fő
1. forduló: december 6.
2. forduló:január 24.
3. forduló:február 28.
Aszódiné P. Edit
  1.  
Bolyai matematika csapatverseny
nevezési határidő: szeptember 12.
nevezési díj: 1000 Ft/fő
megyei: október 14
országos: november 19.
Soltészné Almási Ildikó
Csepcsányi Éva
  1.  
Országos logikaverseny
nevezési határidő: szeptember 23.
nevezési díj: 2000 ft/fő
1-3 forduló levelező
november 18., január 18., március 10.
döntő: április 26.
Deréky Lilla
  1.  
Kalmár László matematikaverseny
nevezési határidő: február 10.
nevezési díj: 1200 Ft/fő
megyei: március 4.
országos: május 19-20.
Murár Gáborné
  1.  
Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny folyamatos Soltészné A. Ildikó
  1.  
Bátaszéki matematika verseny
nevezési határidő: szeptember 19
nevezési díj: 1700 Ft/fő
1. forduló: október 17.
2. forduló: január 9.
országos: március 24.
Deréky Lilla
  1.  
Abacus
nevezési határidő: november 4.
nevezési díj: 3500 Ft/fő
levelező- folyamatos Csaplárné M. Zsuzsanna
  1.  
Kockakobak
nevezési határidő:november 8.
nevezési díj: 1000 Ft/fő
1. forduló:november 24. Csepcsányi Éva
  1.  
Alapműveleti matematikaverseny (4-8.)
nevezési határidő: február 1.
iskolai: december 1-január 31.
megyei: április 5.
országos: május 13.
 
  1.  
Arany János iskola matematikaversenye 2. osztályosoknak   Pásztiné L. Edina
Békési Rolandné
  1.  
Katona József Gimnázium által hirdetett 7-8. osztályos matematikaverseny   Csaplárné M. Zsuzsanna
  1.  
Orchidea Pangea   Soltészné A. Ildikó
  1.  
Kecske Kupa május-június Aszódiné P. Edit
  1.  
Bonifert Domonkos matematikaverseny
nevezési határidő: október 12.
nevezési díj:2500 Ft/fő
5 levelező forduló
döntő: április 1.
Csaplárné M. Zsuzsanna
  1.  
Táblajátékok olimpiája október Aszódiné Pálfi Edit
Csaplárné Molnár Zsuzsanna

 

FIZIKA

  1.  
Jedlik Ányos fizikaverseny január-március Csaplárné M. Zsuzsanna
Ovárdics Zsolt
  1.  
Öveges – fizika verseny január Csaplárné M. Zsuzsanna
Ovárdics Zsolt
  1.  
Rácz Zsolt fizika emlékverseny   Csaplárné M. Zsuzsanna
Ovárdics Zsolt
  1.  
Bolyai reg. fizika verseny   Csaplárné M. Zsuzsanna

 

MAGYAR

  1.  
Bendegúz nyelvész verseny február-május Bertalan Tamásné
  1.  
Bolyai anyanyelvi csapatverseny október-november Bartáné Molnár Anikó
Novákné K. Judit
  1.  
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny február  Kisné Tóth Ildikó
  1.  
Városi helyesírási verseny
(Béke)
március, április Szentendreiné M. Ágnes
  1.  
Versmondók találkozója március Zajaczné D. Éva
  1.  
Városi mesemondó verseny november-dec. Zajaczné Dora Éva
  1.  
Helyesírási és nyelvhelyességi verseny
(Magyar Ilona)
május Szentendeiné M. Ágnes
Árkossy Eszter
  1.  
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny   Zajaczné D. Éva
  1.  
Szép kiejtési verseny   Jobbágy Aranka

 

IDEGEN NYELV

  1.  
Bolyai német verseny – 8.o   Dobosné S. Szilvia
  1.  
Országismereti angol / német nyelvi verseny   Tóth Mózesné
Farkas Ágnes
Dobosné S. Szilvia
  1.  
Városi angol verseny 7.o november Tóth Mózesné
Farkas Ágnes
  1.  
Városi angol verseny (6.o) Vásárhelyi   Farkas Ágnes
  1.  
Mesélj Európa! március-május Eszikné Majoros Evelin
  1.  
Országos angol / német nyelvi verseny április Farkas Ágnes
Tóth Mózesné
Árkossy Eszter
Kiss Judit
  1.  
Városi kommunikációs német verseny Magyar I   Dobosné S. Szilvia
  1.  
Katona Gimnázium német fordító versenye   Dobosné S. Szilvia
  1.  
Lesewurm novella olvasó verseny Kunszentmiklós   Dobosné S. Szilvia

 

TÖRTÉNELEM

  1.  
Kecskemét polgára leszek szeptember-május Kiss Andrea

 

BIOLÓGIA/KÉMIA/INFORMATIKA

  1.  
Varjú Lajos emlékverseny
(országos verseny)
április Nagy Krisztina, Váradi Kata
  1.  
Hermann Ottó természettudományi verseny   Nagy Krisztina
  1.  
Bolyai informatika verseny január Dobos Attila
  1.  
Lila Vegyész Bajnokság   Nagy Krisztina
  1.  
Bolyai természetismereti verseny   Nagy Krisztina, Váradi Katalin
  1.  
Arany János természettudományi verseny (matematika környezetismeret) regionális   Békési Rolandné

 

EGYÉB

  1.  
Katasztrófavédelem tavasz Ovárdics Zsolt
  1.  
Kerékpáros kupa tavasz Ovárdics Zsolt
  1.  
Városi énekverseny ősz, tavasz  Kiss Judit

 

LEVELEZŐS

  1.  
Kvalitás – levelező verseny folyamatos Tóth Ildikó
  1.  
Bendegúz – levelező verseny folyamatos Bertalan Tamásné
  1.  
Táltospróba folyamatos Csepcsányi Éva
  1.  
Barátunk a természet folyamatos Csománé S. Ildikó