1. ISKOLAI DIÁKSPORT Szervezésű Versenyek |
|
|
DIÁKOLIMPIÁK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
időpont |
verseny megnevezése |
felkészítő tanár |
korcsoport |
városi |
megyei |
országos elődöntő |
országos |
|
Csapat bajnokság diákolimpia |
|
|
|
|
|
|
28.szept |
Magas lány |
Jávorszky Sándorné |
III.-IV. |
|
I. hely |
|
|
|
kislabda lány |
|
|
|
III. hely |
|
|
|
Súlylökés lány |
|
|
|
II. hely |
|
|
|
Távolugás lány |
|
|
|
IV. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magas fiú |
|
|
|
II. hely |
|
|
|
Kislabda |
|
|
|
IV. hely |
|
|
|
Súlylökés |
|
|
|
IV. hely |
|
|
|
Távolugrás |
|
|
|
VI. hely |
|
|
11.okt |
Magas lány-csapat- Albertirsa |
|
|
|
|
|
VII. hely |
|
Gálig Emese, Nagy Bianka, Lór Anna, Lóczi Emese, Kökény Nóra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Floorball diákolimpia |
|
|
|
|
|
|
17.nov |
fiú kispályás |
Jávorszky Sándorné |
IV. kcs. |
|
V. hely |
|
|
16.nov |
fiú kispályás |
|
III. kcs. |
|
III. hely |
|
|
21.nov |
fiú kispályás |
|
II. kcs. |
|
II. hely |
|
|
22.nov |
fiú kispályás |
|
I. kcs. |
|
III. hely |
|
|
15.dec |
Eger fiú kispályás |
|
II. kcs. |
|
|
V. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08.dec |
Floorball Mikulás Kupa |
Rendező-Jávorszkyné |
I.-II.kcs |
|
II. hely |
|
|
14.dec |
Úszás diákolimpia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidovics Panna mell gyors |
|
II. kcs. |
I.-I.hely |
|
|
|
|
Jaksa Milán gyors, mell |
|
III. kcs. |
I.-I. hely |
|
|
|
|
Mészáros Dániel, 50 mell Diákolimpia Országos Döntő |
edzője Ujszászi Kornélia, testnevelője Novákné Judit |
I. kcs. |
I. hely |
I. hely |
|
1.hely |
|
Mészáros Dániel, 50 gyors Diákolimpia Országos Döntő |
|
I. kcs. |
I. hely |
I. hely |
|
3.hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Asztalitenisz diákolimpia |
|
|
|
|
|
|
|
Herczeg Milán /Baja megyei |
Jávorszky Sándorné |
IV.kcs. |
II.hely |
III. hely |
|
|
|
Kökény Nóra |
|
IV.kcs. |
III. hely |
|
|
|
|
Pintér Vanessza |
|
II. kcs. |
III. hely |
|
|
|
|
Kiss Bálint |
|
II. kcs. |
III. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
dec. 05.-06. |
Tapsifüles Megyei Terematlétika |
|
|
|
|
|
|
|
Drabant Anita-kislasbda |
Jávorszky Sándorné |
I.kcs. |
|
II. hely |
|
|
|
Tóth Zóra-kislabda |
|
I.kcs. |
|
II. hely |
|
|
|
Lór Levente- 300 m |
|
II.kcs. |
|
I. hely |
|
|
|
Mihócza Levente- 30 m |
|
II.kcs. |
|
III. hely |
|
|
|
Mihócza Levente- 300 m |
|
II.kcs. |
|
III. hely |
|
|
|
Bíró Kristóf-helybőltávol |
|
II.kcs. |
|
III. hely |
|
|
|
Kállay Lajos-kislabda |
|
I.kcs. |
|
III. hely |
|
|
|
Steigler Ádám-magas |
|
II.kcs. |
|
IV.hely |
|
|
|
Tóth Rajmond-kislabda |
|
II.kcs. |
|
IV.hely |
|
|
|
Miklós Dániel-30 m |
|
II.kcs. |
|
V.hely |
|
|
|
Kovács Márk-magas |
|
II.kcs. |
|
V.hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4x200 m váltó |
|
II.kcs. |
|
I. hely |
|
|
|
Mihócza Levente, Steigler Ádám, |
|
|
|
|
|
|
|
Farkas Bendegúz, Lór Levente |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
máj.02.-03 |
Atlétika diákolimpia-pályabajnokság |
Jávorszky Sándorné |
|
|
|
|
|
máj 08.-09 |
3 tusa fiú csapat |
|
II.kcs. |
I. hely |
II. hely |
|
|
jún. 05. -11. |
Lór Levente-3 tusa egyéni |
|
II.kcs. |
II. |
6. |
|
|
|
Lór Anna 4 tusa |
|
III.kcs |
I. hely |
I. hely |
|
II. hely |
|
Lór Anna 60 m |
|
III.kcs |
I. hely |
I. hely |
|
II. hely |
|
Lór Anna távolugrás |
|
III.kcs |
I. hely |
I. hely |
|
III.hely |
|
Kovács Martin-távolugrás |
|
III.kcs |
I. hely |
V. |
|
|
|
Csikós Fanni-távol, 60 m |
|
III.kcs |
III. |
IV. |
|
|
|
Takács Cintia-kislabda |
|
III.kcs |
II. |
IV. |
|
|
|
Markó Ádám-kislabda |
|
III.kcs |
III. |
VI. |
|
|
|
Almási Lili-kislabda |
|
III.kcs |
III. |
VII. |
|
|
|
Tihany Péter-magas |
|
IV. kcs |
I. hely |
I. hely |
|
12. hely |
|
Gálig Emese-magas, súly, távol |
|
IV. kcs |
II.-III. hely |
II-III. hely |
távol |
15. hely |
|
Gálig Emese 5 tusa |
|
IV. |
III. |
VI. hely |
|
|
|
Fejes Bence-1500 m |
|
IV. kcs |
III. |
V. |
|
|
|
Madari Erika-100 m, |
|
IV. kcs |
III. |
IV. |
|
|
|
Kovács Nikolett-300m |
|
IV. kcs |
III. |
IV. |
|
|
|
Strohner Jázmin-kislabda, súly |
|
IV. kcs |
II. |
IV. |
|
|
|
Nagy Dóra-kislabda |
|
IV. kcs |
III. |
V. |
|
|
|
Nagy Bianka-magas |
|
IV. kcs |
III. |
IV. |
|
|
|
Mihalik Tamás-magas, kislabda |
|
IV. kcs |
II.. |
V. |
|
|
|
4x100 m váltó |
|
IV.kcs |
I.hely |
I. hely |
|
|
|
Lór Anna, Gálig Emese, Nagy Bianka, Madari Erika |
|
|
|
|
|
|
|
4x100 m váltó |
|
III.kcs |
III. |
IV. hely |
|
|
|
Varga Bálint, Háry Barna, Hagymási Parrik, Kovács Martin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.máj.29 |
Alapfokú csapat és egyéni diákverseny-rendezés |
|
|
|
|
|
|
|
Kislabda fiú |
Jávorszky Sándorné |
III.kcs. |
III. |
III. |
|
|
|
Kislabda lány |
|
III.kcs. |
I |
III. |
|
|
|
Távol fiú |
|
III.kcs. |
I. |
IV. |
|
|
|
távol lány |
|
III.kcs. |
II. |
III. |
|
|
|
4x100 m fiú |
|
III.kcs. |
I. |
III. |
|
|
|
4x100 m lány |
|
III.kcs. |
III. |
V. |
|
|
|
kislabda fiú |
|
IV.kcs |
I. |
II. |
|
|
|
kislabda lány |
|
IV.kcs |
II. |
IV. |
|
|
|
súlylökés-fiú |
|
IV.kcs |
I. |
II. |
|
|
|
súlylökés lány |
|
IV.kcs |
I. |
III. |
|
|
|
magasugrás-fiú |
|
IV.kcs |
II. |
IV. |
|
|
|
magasugr-lány |
|
IV.kcs |
I. |
III. |
|
|
|
távolugrás-fiú |
|
IV.kcs |
III. |
|
|
|
|
távolugrás- lány |
|
IV.kcs |
I. |
IV. |
|
|
|
4x100 m váltó- fiú |
|
IV.kcs |
III. |
|
|
|
|
4x100 m váltó lány |
|
IV.kcs. |
I. |
III. |
|
|
|
egyéni: |
|
|
|
|
|
|
|
Hagymási Patrik-távol |
|
III-kcs |
I. |
IV. |
|
|
|
Hagymási Patrik-kislabda |
|
III-kcs |
II. |
|
|
|
|
Takács Cintia-távol |
|
III-kcs |
I. |
V. |
|
|
|
Takács Cintia-kislabda |
|
III-kcs |
II. |
IV. |
|
|
|
Holló Evelin-kislabda |
|
III-kcs |
III |
|
|
|
|
Holló Evelin-távol |
|
III-kcs |
III. |
|
|
|
|
Madari Erika- magas, távol |
|
IV.kcs |
I.-I. |
IV. |
|
|
|
Nagy Bianka-magas, távol |
|
IV.kcs |
II.-III. |
I.-V. |
|
|
|
Strohner Jázmin-súly, kislabda |
|
IV.kcs |
II.-III. |
|
|
|
|
Oláh Döniz-súly |
|
IV.kcs |
I. |
IV. |
|
|
|
Zsigri Zsuzsa-súly |
|
IV.kcs |
III. |
|
|
|
|
Farkas Regina-távol |
|
IV.kcs |
III. |
|
|
|
|
Mihalik Tamás-kislabda, magas |
|
IV.kcs |
I.-III |
III. |
|
|
|
Zvekanov Martin-kislabda |
|
IV.kcs |
II. |
|
|
|
|
Tihany Péter-magas, távol |
|
IV.kcs |
I.-III |
I.-IV. |
|
|
|
Takács Tamás-súly |
|
IV.kcs |
I. |
III. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Röplabda-diákolimpia |
|
|
|
|
|
|
márc.-jún. |
Kalocsa-Eger |
|
III.kcs |
I. |
I. |
I. |
5. |
márc- jún. |
Paks, -Pécs |
|
IV.kcs. |
I. |
I. |
I. |
4. |
jún. 21-23. |
Nyíregyháza Strandröplabda Diákolimpia |
|
III.kcs |
|
|
|
3. |
|
Nyíregyháza Strandröplabda Diákolimpia |
|
IV.kcs. |
|
|
|
11. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.ápr |
Unihoki diákolimpia fiú-Bp. |
Jávorszky Sándorné |
II. kcs |
|
|
5. hely |
|
07.máj |
Unihoki diákolimpia fiú-Bp. |
|
IV.kcs. |
|
|
3. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Iskolai, de szakszövetségek által szervezett versenyek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Atlétika |
|
|
városi |
megyei |
regionális |
országos |
01.okt |
Mészáros Gyula emlékverseny |
Jávorszky Sándorné |
IV. kcs. |
|
|
I.-III.-hely |
|
|
60 m, távol, 4x200 m Gálig Emese, Lór Anna |
|
|
|
|
|
|
06.okt |
Csapat bajnokság-magas Gálig Emese |
|
IV. kcs. |
|
|
|
I. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Röplabda |
|
|
|
|
|
|
08.okt |
Búzássy Emléktorna-Békéscsaba |
Juhász Zoltán |
III. kcs. |
|
|
|
III. hely |
09.okt |
Búzássy Emléktorna-Békéscsaba |
|
IV.kcs. |
|
|
|
II. hely |
22.okt |
Gyermek Bajnokság-Budapest |
|
IV. kcs. |
|
|
|
I. hely |
okt. 28-29. |
Bem nemzetközi Kupa-Nyíregyháza |
|
IV. kcs. |
|
|
|
IV. hely |
15.okt |
Serdülő Bajnokság KESI |
|
IV. cs |
|
|
|
forduló |
nov. 18.-19. |
Markovics Kupa mini "A"-Szeged |
|
III. kcs. |
|
|
|
II. hely |
|
Markovics Kupa mini "B"-Szeged |
|
III. kcs. |
|
|
|
III. hely |
|
Markovics Kupa Gyerek Szeged |
|
IV. kcs. |
|
|
|
II. hely |
25.nov |
Mikulás Kupa Gödöllő |
|
IV. kcs. |
|
|
|
I. hely |
10.dec |
mini kupa-Református |
|
III. kcs. |
|
|
|
III. hely |
|
mini kupa-Református |
|
III. kcs. |
|
|
|
IV. hely |
11.dec |
Budapest OGYB |
|
IV.kcs. |
|
|
|
forduló |
márc. 10.11 |
Szeged kupa |
|
III. kcs. |
|
|
|
3,-5 hely |
|
|
|
IV.kcs |
|
|
|
4. hely |
29.ápr |
Zríníyi-OGYB |
|
IV.kcs |
|
|
|
2. hely |
máj. 11.12 |
Országos Mini kupa-Bp. |
|
III. kcs. |
|
|
|
4. hely |
jún. 1.- 3. |
Országos Gyermek bajnokságBp. |
|
III. kcs. |
|
|
|
4. hely |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.febr.12 |
Lánchíd-Darvas terematlétika városi és megyei |
|
|
|
|
|
|
|
Lór Anna és Gálig Emese |
|
|
|
|
|
|
|
Magas, súly, távol, 60 m |
|
III.-IV. kcs. |
I.-I. hely |
I.-I. hely |
|
|
|
Tihany Péter távol, magas |
|
IV.kcs |
I.-I. hely |
I.-III. hely |
|
|
|
Mihalik Tamás magas, súly |
|
IV.kcs |
II.-III.hely |
III.-IV. hely |
|
|
|
Csikós Fanni 60 m, távol, súly |
|
III. kcs. |
III.-III.hely |
IV.-V. hely |
|
|