A táblázatban a megyei forduló eredményhirdetésére behívott csapatokat tekinthetik meg.
Helyezés |
Csapatnév |
Iskola |
Csapattagok |
Pontszám |
3. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
döntős
országos 1.hely |
Táltosok |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Kökény Petra
Orosz Zsófia
Pálinkás Tibor
Tatár Márk |
101 pont |
2. hely
döntős
országos
9. hely |
Szótekergők |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Bali Zsombor
Durmics Miksa
Kovács Ádám
Rapi Milán |
98 pont |
3. hely |
Csengő csikók |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kecskemét |
Horváth Noémi
Ignácz Emese
Kovács Marcell
Pintér Lili |
95 pont |
4. hely
országos |
Nyelvelők |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Kovács Panna
Pusztai Petra
Vida Eszter
Zsótér Melinda |
91 pont |
5. hely |
Hagymácska |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Giba Ádám
Hajdu Emese
Kelemen Zita
Marshall Tamás |
90 pont |
4. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
döntős
országos
10. hely |
Kukutyin |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Farkas Eszter
Fürtön Bence
Németh Kira
Szécsényi Nándor |
132 pont |
2. hely
döntős
országos
13. hely |
Nyelvtörők |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Csáky Janka
Hévízi Virág
Molnár Petra
Urbán Szabolcs |
128 pont |
3. hely |
Nagy agy |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kecskemét |
Ditzendy Péter
Kulmán Eszter
Lipótzy Anna
Varga Viktor |
127 pont |
4. hely |
Kvártett |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Almási Lili
Barta Fruzsina Anikó
Mamuzsics Gergő Bence
Fehér Lili Hanna |
123 pont |
5. hely |
Szó-kimondók |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Árva Ádám
Kara Zsuzsanna
Kurucz Nóra
Pintér Dominika |
114 pont |
6. hely |
Kereki huncutkák |
Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény
Kerekegyháza |
Berta Bianka
Fromvald Emese
Istrate Ramón
Vonnák László |
113 pont |
5. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
döntős
országos
6. hely |
Bolyai klónjai |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Bondor Blanka
Gucsi Bálint
Magyar-Kiss László Gergely
Szabó Barnabás |
142 pont |
2. hely
döntős
országos
1. hely |
Könyvmoly csajok |
Koszta József Általános Iskola
Szentes |
Elefánti Emma
Makai Edit
Mészáros Lotti
Nagy Odett |
134 pont |
3. hely |
Agykrémek |
Koszta József Általános Iskola
Szentes |
Bocskay István
Makai Lajos
Sarusi Kiss Benedek
Szegi Bogát |
127 pont |
4. hely |
Csanád |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Busa Boglárka Réka
Erdei János
Török Kitti
Vass Dóra |
124 pont |
5. hely |
Tudorkák |
Általános Iskola és Könyvtár
Akasztó |
Endrődi Flóra Viktória
Juhász Kristóf
Kukel Éva
Németh Zsófia |
122 pont |
6. hely |
Kecskeméti Lazacok |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Bíró Henrik
Durgó Nikolett
Fazekas István
Kollár Krisztina |
119 pont |
6. hely |
Tenger – ész |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Juhász Karolina
Kovács Petra
Ragó Ramóna
Sárai - Szabó Levente |
119 pont |
6. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
döntős
országos
6. hely |
Maros |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Diós Dóra
Kotroczó Kinga
Kurai Abigél Judit
Pipis Bence |
139 pont |
2. hely
döntős országos
4. hely |
CsibÉsz |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Kiss Gréta
Németh Kinga
Rádi Orsolya
Zsigri Zsuzsanna |
127 pont |
3. hely |
Hena |
Petőfi Sándor ÁMK
Mélykút |
Dudás Helga
Horváth Enikő
László Noel
Weis Ádám |
127 pont |
4. hely |
Anonymus |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Gyulai Piroska
Laczkó Dóra
Nagy Gabriella
Varga Lilla |
124 pont |
5. hely |
Minizsenik |
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
Kunszentmiklós |
András Tamara
András Zsanett
Bernáth Luca
Góré Zsuzsanna |
122 pont |
6. hely |
Szófacsarók |
SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola
SZEGED |
Hári Bence
Tari Balázs
Tóth Tamás
Viszmeg Laura |
122 pont |
7. osztályosok |
Általános iskolai kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos
10. hely |
Helikon |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Alter Emese
Csányi Bernadett
Péteri Lilla
Strohner Natasa |
154 pont |
2. hely
döntős
országos
12. hely |
Non plus ultra |
Koszta József Általános Iskola
Szentes |
Gut Fanni
Maszlag Annamária
Ternai Mariann
Zelei Melitta |
145 pont |
3. hely |
Tigrislovak |
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tiszakécske |
Hegedűs Gergő
Kiss Diána
Mosolygó Vivien
Tóth Réka |
135 pont |
4. hely |
Makaiak |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Benák Katalin
Gombkötő Alexandra
Sarkadi Réka
Süveges Bettina |
133 pont |
5. hely |
Gellért |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Fehér Renáta
Kelemen István
Rudisch Ferenc
Sáfár Péter |
132 pont |
8. osztályosok |
Általános iskolai kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos
3. hely |
T-modell |
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó |
Árva Bettina
Erki Kiss Szilvia
Kondrát Debora
Szekeres Szilvia |
161 pont |
2. hely
döntős
országos
10. hely |
Betűfalók |
Koszta József Általános Iskola
Szentes |
Drahota szabó Petra
Sebesi Viktória
Tóth Fruzsina
Vidovics Kata |
157 pont |
3. hely
döntős
országos
2. hely |
Aszmusz |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Aszódi Júlia
Mamuzsics Dóra
Ungor Enikő
Szilágyi Berta |
152 pont |
4. hely |
Enci Klopédia |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Szűcs Enikő
Burovincz Damján
Solymos Nikolett
Kovács Veronika |
145 pont |
5. hely |
Szürkebarát Kft. |
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Ábrahám Anna
Baráth Tamás
Bene Bence
Szalai Zsófia |
141 pont |
6. hely |
VadNyugat |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kecskemét |
Hanyecz Ferenc
Pintér Kitti
Tóth Barna
Vazul Boglárka |
129 pont |
7. osztályosok |
Gimnáziumi kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos
12. hely |
Kedves kvartett |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Balogh Dorottya
Berbekár Réka
Váradi Dóra
Zemplényi Réka |
150 pont |
2. hely
döntős
országos
6. hely |
Pocakon pöckölt pockok |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Gályász Szonja
Pongó Gabriella
Schneiker Noémi
Steigler Alida |
145 pont |
3. hely |
Sivatagi rohamkukac |
Szilády Áron Református Gimnázium
Kiskunhalas |
Fodor Dóra
Forgács Bence
Pakai Kristóf
Szigeti Dzsenifer |
138 pont |
4. hely |
7. ászok |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Barta Zsolt
Orosz Máté
Pálvölgyi Viktor
Szabó Kristóf |
132 pont |
5. hely |
Bébipandák |
Szilády Áron Református Gimnázium
Kiskunhalas |
Kósa Noémi
Patocskai Rita
Ternyák Lilla
Trummer Anna |
131 pont |
6. hely |
Négy muskétás |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Lázár Kincső
Szily Dorottya
Tábori Regina
Takács Dániel |
128 pont |
8. osztályosok |
Gimnáziumi kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos
7. hely |
Szótörők |
Szilády Áron Református Gimnázium
Kiskunhalas |
Csányi Ágnes
Gusztos Éva
Hegyi Barbara
Hunyadi Gábor |
151 pont |
2. hely |
Mars-hall |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Bulla Gréta
Frecska Lilla
Pászti Eszter
Páli Rebeka |
142 pont |
3. hely |
Frász |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Barna Szilvia
Berényi Flóra
Dobos Ágnes
Farkas Réka |
135 pont |
4. hely |
Nyelvelők |
Szilády Áron Református Gimnázium
Kiskunhalas |
Göthér Claudia
Mikó Dorottya
Suhajda Klaudia
Vasuth Dóra |
122 pont |
Helyezés |
Csapatnév |
Iskola |
Csapattagok |
Pontszám |
3. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
Döntős
országos
26. hely |
Számkirályok |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Rapi Milán
Bali Zsombor
Kovács Ádám
Bodor Bálint |
87 pont |
2. hely |
Szorgik |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Kökény Petra
Orosz Angéla Zsófia
Pálinkás Tibor
Remény Olivér |
82 pont |
3. hely |
Szuper Csapat |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Hegedűs Norbert
Nagy Dániel
Sonkolyos Ágnes
Szabó Fanni |
78 pont |
4. hely |
Okoskák |
Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár, Tiszaalpár |
Birkás Levente
Kása Norbert
Kővágó Karina
Taricska Blanka |
71 pont |
5. hely |
Szám Mágusok |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Domokos Enikő
Lőrincz Szabolcs
Simon Szabolcs
Szőke Erik |
68 pont |
5. hely |
Tigrisek |
Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény, Kalocsa |
Török Viktória
Kovács Boglárka
Ferencz Kincső
Bondor Milán |
68 pont |
4. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
Döntős
országos
25. hely |
Agytusázók |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Dékány Dóra
Demeter Fábián
Petrik Gréte
Surányi Dániel |
95 pont |
2. hely |
Okostojások |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Bagó Barbara
Bagó Bianka
Golyha Flóra
Póka Vanda |
88 pont |
3. hely |
Mer-ész |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Csáky Janka
Hévízi Virág
Kurucz Nóra
Molnár Petra |
87 pont |
4. hely |
Logi-kvartett |
Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája, Kecskemét |
Izsó Barnabás
Kamenár Gyöngyvér
Maczkó Lilla
Tóbiás Anna |
87 pont |
5. hely |
M2BL |
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét |
Gulyás Máté Gábor
Mócza Milán
Fehér Bianka
Bogdándi Lilla |
86 pont |
6. hely |
Jedirend |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét |
Borsos Botond
Jókhel Patrik
Kárpáti Roland
Lukács Martin |
80 pont |
5. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
döntős
országos
10. hely |
Matekária |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Buzási Dániel
Csomor Balázs
Gucsi Bálint
Zsoldos László |
124 pont |
2. hely |
Megoldjuk.hu |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Bondor Blanka
Szabó Barnabás
Vincze Dóra
Karádi Kende |
117 pont |
3. hely |
Matokosok |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét |
Nagy Noel
Gyepes Dávid
Szűcs András
Rumpler Máté |
108 pont |
4. hely |
Andovizsó |
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Kecskemét |
Czirkos Angéla
Juhász Dorina
Nagy Zsófia
Tóth Vivien |
105 pont |
5. hely |
Mattyúkok |
Zsombó-Csólyospálos Községek Ált.Isk.,Óvodája, Csólyospálosi Általános Iskola
Csólyospálos |
Juhász Ágota
Rákóczi Kristóf
Sisák Lilla
Túri Tamás |
100 pont |
6. hely |
Négy Tudor |
Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár
Tiszaalpár |
Csík Péter
Király Bence
Ollári Gábor
Réczi Ákos |
100 pont |
6. hely |
Nem tudom |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Polyák Áron
Vezsenyi Zsolt
Finta Zsófia
Gosztonyi Csenge |
100 pont
|
6. osztályosok |
|
|
|
|
1. hely
Döntős
országos
26. hely |
4 for Maths |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Kiss Gréta
Rádi Orsolya
Németh Kinga
Zsigri Zsuzsa |
118 pont |
2. hely |
Tudakozó + |
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét |
Bodnár Levente
Petrás Tamás
Csősz Dávid
Körmöczi Márk |
112 pont |
3. hely |
Géniusz |
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola, Kiskunhalas |
Tihanyi Fanni
Koch Attila
Tóka Borbála
András Máté Cseke |
110 pont |
4. hely |
Észkerék |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Hegyi József
Kovács Brigitta
Rimóczi Edina
Szikora Marcell |
101 pont |
5. hely |
Anonymus |
Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét |
Coulibaly Patrik Sékou
Értekes Lóránt
Palotai Bendegúz
Szebelédi Márton |
99 pont |
6. hely |
Reciprókák |
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola, Kunszentmiklós |
Szappanos Tamás Soma
Szigeti Sára
Szőke Bence
Vida Gábor |
99 pont |
7. osztályosok |
Általános iskolai kategória |
|
|
|
1. hely döntős országos
26. hely |
Kaleidoszkóp |
Constantinum Intézmény, Kiskunfélegyháza |
Könyves Gábor
Varga Annamária
Pintér Zsófia
Lakhegyi Krisztina |
100 pont |
2. hely |
SZSek |
Zsombó-Csólyospálos Községek Ált.Isk.,Óvodája, Csólyospálosi Általános Iskola, Csólyospálos |
Fodor Márkó
Gyuris Kinga
Soós Ádám
Telek Máté |
89 pont |
3. hely |
Clever girls |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Ambrus Adrien
Kálló Dóra
Nemesi Barbara
Péteri Lilla |
84 pont |
4. hely |
Rakéták |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Illés Zoltán
Szeidl Nikolett
Török Patrik
Varga Zsanett |
82 pont |
5. hely3 |
X3 BT |
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola, Kiskunhalas |
Kónya Csaba
Tóth Martin
Bóna Bettina
Berta Somogyi Kinga |
77 pont |
8. osztályosok |
Általános iskolai kategória |
|
|
|
1. hely döntős országos
6. hely |
Bérelhető reklámfelület |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Baráth Tamás
Bene Bence
Kalmár Patrik
Mamuzsics Dóra |
121 pont |
2. hely |
4 bit |
Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Általános Iskolája, Kecskemét |
Nusser Dóra
Tánczos-Szabó Barbara
Karádi Luca
Illés Réka |
107 pont |
3. hely |
Jo-jók |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Tóth Andrea
Michna Halina
Ábrahám Anna
Szilágyi Berta |
104 pont |
4. hely |
Kop |
Arany János Ált. Isk., Kecskemét |
Baglyas Mátyás
Balog Krisztán
Dominek Márk
Kovács Bálint |
89 pont |
5. hely |
Black and white |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Aszódi Júlia
Solymos Nikolett
Szalay Richárd
Vezsenyi Ádám |
86 pont |
6. hely |
Pozitive |
BELOVÁ Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét |
Burovincz Damján
Kovács Tímea
Süveges Viktória
Szalai Zsófia |
85 pont |
7. osztályosok |
Gimnáziumi kategória |
|
|
|
1. hely
döntős
országos
13. hely |
Matekzsenik |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Berbekár Réka
Hermann Dávid
Schneiker Noémi
Steigler Alida |
116 pont |
2. hely |
DAFÁ |
Katona József Gimnázium
Kecskemét |
Almási Fanni
Buday Ákos
Détári András
Dudás Dániel |
104 pont |
3. hely |
Sivatagi rohamkukacok visszatérnek |
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Kiskunhalas |
Fodor Dóra
Forgács Bence
Pakai Kristóf
Szigeti Dzsenifer |
98 pont |
4. hely |
Ezerszer jobbak |
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Kiskunhalas |
Fodor-Rácz Attila
Kósa Noémi
Trummer Anna Erzsébet
Zsigmond Bálint |
90 pont |
5. hely |
Made in Hungary |
Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény
Kalocsa |
Balogh Dániel
Deák Patrik
Pap József
Perity Viktor |
84 pont |
6. hely |
FANTASZTIKUS NÉGYES |
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
Kunszentmiklós |
Balázs Péter
Besei Szimonetta
Pálinkó Petra
Vida Zoltán |
83 pont |
8. osztályosok |
Gimnáziumi kategória |
|
|
|
1. hely
döntős országos
15. hely |
Veni vidi vici |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Barna Szilvia
Csertő Zoltán
Csontos Máté
Farkas Dorina |
109 pont |
2. hely |
Szörpöt hörcsölő szőrös hörcsögök |
III. Béla Gimnázium
Baja |
Cseresnyés Fanni
Csilics Adél
Kántor Emőke
Kertész Hanga |
104 pont |
3. hely |
Amigas |
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Kiskunhalas |
Gusztos Éva
Csányi Ágnes
Kovács-Osváth Apolka
Zöldi Nikolett |
101 pont |
4. hely |
The Team |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Kőrös Ádám
Gyarmati Bendegúz
Zsikla Kincső
Fodor Dóra |
101 pont |
5. hely |
MI |
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét |
Kara Lilla
Komlódi Benedek
Páli Márton
Tolnai Kata |
100 pont |
6. hely |
IKOZAÉDEREK |
Katona József Gimnázium
Kecskemét |
Birke János
Szilágyi Adrienn
Nádházi Tünde
Tóth Pál |
99 pont |